سها رضا نژاد 6 روز قبل در ماجرای عجیبی در ارتفاعات جهان نمای کردکوی ناپدید شد و هنوز هیچ ردی از این دختر جوان به دست نیامده است.

حوادث رکنا: سها رضا نژاد 6 روز قبل در ماجرای عجیبی در ارتفاعات جهان نمای کردکوی ناپدید شد و هنوز هیچ ردی از این دختر جوان به دست نیامده است.

سها رضا نژاد دختر 27 ساله در ماجرای مرموز ناپدید شد و تیم های امدادی روزانه با 120 نیرو در منطقه به جستجو پرداختند اما هنوز  ردی از سها رضانژاد به دست نیامده است.

به گزارش اختصاصی رکنا، صبح جمعه 20 تیرماه امسال سها رضا نژاد که همراه دوستانش به یک تور مسافرتی و طبیعت گردی در ارتفاعات جهان نمای کردکوی رفته بود به طرز مرموز پس از خارج شدن از چادر مسافرتی برای مسواک زدن ناپدید شد.

سها رضا نژاد دختر 27 ساله که یک کوهنورد بود در ارتفاعات جهان نمای کردکوی استان گلستان ناپدید شد و از ظهر جمعه تیم های سازمان امداد و نجات هلال احمر همراه با مردم محلی و کوهنوردان حرفه ای شروع به جستجو در این منطقه کردند.

6 روز از ماجرای گم شدن سها رضا نژاد گذشت

فرضیه های زیادی در ماجرای گم شدن سها رضانژاد پیش روی پلیس و دوستانش قرار گرفت که هنوز پلیس نتوانسته به طور جدی فرضیه های قتل، آدم ربایی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار نداده اند و با گذشت 6 روز جستجو برای پیدا کردن سها رضانژاد ادامه دارد.

ماجرای چادر مسافرتی آبی رنگ چه بود؟

محمد مهدی احمدی مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر استان گلستان به خبرنگار رکنا گفت: تصاویر پخش شده از چادر آبی رنگ در دره نزدیک محل گم شدن سها رضا نژاد را مشاهده کردیم اما هیچ یک از دوستان سها رضا نژاد درباره گم شدن چادر مسافرتی سها رضا نژاد صحبتی نکردند و احتمال آن است که برای کوهنوردان دیگری است که در گذشته در این منطقه کمپ زده اند.

عملیات جستجو برای پیدا کردن سها رضا نژاد

وی افزود: تا روز چهارشنبه 25 تیرماه روزانه 125 نفر از سازمان امداد و نجات هلال احمر به غیر از نیروهای محلی، نیروهای انتظامی و کوهنوردان در این منطقه به جستجو پرداخته اند و اکثر مناطق مورد بررسی قرار گرفته و هیچ سرنخی از سها رضا نژاد به دست نیامده است.

احمدی ادامه داد: شایعات زیادی در خصوص ربوده شدن سها رضا نژاد در منطقه مطرح می شود اما ما تنها وظیفه جستجو و پیدا کردن این دختر 27 ساله را داریم و ماجرای گم شدن مشکوک به نظر می رسد.

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر استان گلستان افزود: عملیات جستجو تا روز شنبه 28 تیرماه ادامه دارد و قرار است در روز شنبه جلسه ای برای ادامه روند جستجو یا توقف آن صورت می گیرد که نتیجه آن اعلام خواهد شد.

بنا به این گزارش، تلاش نیروهای امدادی و مردمی و پلیس با گذشت 6 روز از ماجرای گم شدن سها رضا نژاد در منطقه ادامه دارد و هنوز هیچ ردی از وی به دست نیامده است.

کد خبر: 54774064

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها