گفته می شود برای فشار به علی محمد احمدی ماجرای این فیلم با خانواده او مطرح و نسخه ای از فیلم منتشر شده در فضای مجازی برای خود علی محمد احمدی ارسال شده است. با این وجود احمدی نسبت به پیام های تهدیدآمیز بی اعتنایی کرده است.

سلام نو – سرویس سیاسی: علی محمد احمدی، استاندار سابق کهگیلویه و بویر احمد احتمالا زمانی که قصد داشت از استانداری استعفا دهد و خود را برای رقابت های انتخاباتی آماده کند تصور نمی کرد درگیر ماجرایی شود که آینده سیاسی او را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش سلام نو، چند روز قبل یکی از کانال های تلگرامی معاند که بارها و بارها ضدیتش با منافع ملی کشور را نشان داد در اقدامی شرم آور کلیپی از یک رابطه جنسی منتشر کرد و آن را منتسب به علی محمد احمدی دانست.

با این حال صبح زاگرس به نقل از یک منبع آگاه نوشته انتشار این فیلم در ارتباط مستقیم با ایستادگی استاندار روی مواضع انقلابیش بوده است.  یک منبع آگاه و نزدیک به استاندار سابق به این سایت گفته علی محمد احمدی در مدتی که در یک سفر در تهران برای پیگیری امور در یک شرکت سرمایه‌گذاری حاضر می‌شود، با خانمی در آن شرکت آشنا می‌شود و این آشنایی در نهایت به ازدواج موقت او با این خانم منجر می‌شود و نهایتا خانه‌ای را برای آن خانم در تهران اجاره می‌کند.

این شخص که خود را از نزدیکان استاندار سابق کهگیلویه و بویر احمد خوانده اظهار کرده است یک سرویس جاسوسی زمان زیادی در کمین این قضایا بوده است. در نهایت هم یک روز با دادن پول به نگهبان مجتمع مسکونی که احمدی آن را موقتا اجاره کرده، در شرایطی که علی محمد احمدی در یاسوج به سر می‌برده، اقدام به کارگزاری وسایل حرفه‌ای فیلمبرداری کرده است. در نتیجه احمدی در دام کسانی می‌افتد که خود را در پوشش یک شرکت قرار داده بودند. تقریبا سه روز پس از ضبط فیلم در بازه‌ای که احمدی در یاسوج حضور دارد، پیام‌های تهدیدکننده‌ای به شکل ناشناس به شماره تلفن خصوصی او ارسال می‌شود و در نهایت فیلم رابطه جنسی او در یک سی دی برایش پست می‌شود.

این شخص ادعا کرده که به احمدی گفته‌اند باید ویزای خروج از کشور بگیرد و به همراه خانواده مقیم کانادا شود و در یک برنامه تلویزیونی حاضر شود و علیه جمهوری اسلامی ایران حرف بزند اما چون احمدی نمی‌پذیرد، این فایل منتشر می‌شود.

گفته می شود برای فشار به علی محمد احمدی ماجرای این فیلم با خانواده او مطرح و نسخه ای از فیلم منتشر شده در فضای مجازی برای خود علی محمد احمدی ارسال شده است. با این وجود احمدی نسبت به پیام های تهدیدآمیز بی اعتنایی کرده است.

علی‌محمد احمدی کیست؟

استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد سابقه نمایندگی در دهلران استان ایلام را دارد. علی محمد احمدی متولد سال 1344 رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم نیز بوده است. احمدی در حال حاضر استاد دانشگاه تربیت مدرس است.

در ادامه برخی سوابق شغلی و اجرایی او آمده است:

استاندار کهگیلویه و بویراحمد (1396 - 1398 )

مشاور برنامه ریزی وزیر نفت (۱۳۹۵ - ۱۳۹۶)

عضو هیأت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش کشور (۱۳۹۵ - ۱۳۹۶)

عضو شورای پژوهشی وزارت اقتصادی و امور دارایی (۱۳۹۲ - ۱۳۹۶)

عضو کارگروه مشترک بررسی عملکرد وزارت آموزش وپرورش (۱۳۹۱ - ۱۳۹۵)

نماینده مردم دهلران، آبدانان ودره شهر در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۱ - ۱۳۹۵)

نایب رئیس کمسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۲ - ۱۳۹۵)

عضو کمسیون ویژه حمایت از تولید ملی وسیاست‌های اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۲ - ۱۳۹۵)

عضو هئیت علمی دانشگاه تربیت مدرس (۱۳۷۲ تا کنون)

رییس پژوهشکده اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس (۱۳۸۷ - ۱۳۹۵)

عضو شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۱ - ۱۳۹۵)

عضو شورای عالی بیمه سلامت ایران (۱۳۹۲ - ۱۳۹۵)

عضو کمیته اصلاح نظام بانکی کشور (وزارت امور اقتصادی ودارایی) (۱۳۹۰ - ۱۳۹۳)

عضو کمسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۲ - ۱۳۹۵)

عضو گروه پژوهشی عدالت و رفاه اقتصادی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲)

عضو کمیته آموزش و توسعه کمسیون ملی یونسکو (۱۳۸۵ - ۱۳۹۰)

معاون تحقیق وتوسعه موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی (۱۳۸۸ - ۱۳۹۰)

مدیرکل دفتر برنامه ریزی منابع مالی و بودجه وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی (۱۳۸۱ - ۱۳۸۳)

عضو شورای پژوهشی تربیت مربی سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور (۱۳۸۵ - ۱۳۸۷)

عضو کمیته اقتصاد اسلامی دانشگاه پیام نور (۱۳۸۰ - ۱۳۸۵)

عضو انجمن علمی اقتصاد اسلامی ایران (۱۳۸۰ تا کنون)

عضو هیأت موسس انجمن اقتصاد سلامت ایران (۱۳۸۵ - ۱۳۹۰)

فیلم شهردار صدرا هم منتشر شد

امروز نیز فیلم مستهجن جدیدی از شهردار شهر صدرا از شهرهای جدید استان فارس منتشر شده که ظاهر با یکی از کارمندهای شهرداری ارتباطاتی داشته است.

چهارشنبه 14 مردادماه 98 بود که خبری در خروجی خبرگزاری‌های استان فارس به نقل از حجت‌الاسلام موسوی رئیس‌کل دادگستری فارس مبنی بر دستگیری مسوولان شهرداری و شورای شهر صدرا به اتهام فساد مالی منتشر شد تا داستان سریالی اختلاس و رانت‌خواری در این شهر، ابعاد جدیدتری پیدا کند.

کاظم موسوی در این خبر اعلام کرد که ٤ نفر از مسئولین شهرداری و شورای شهر صدرا به اتهام فساد مالی بازداشت‌ شده‌ و تحقیقات قضایی در این خصوص در شعبه ویژه دادسرای عمومی و انقلاب شیراز در حال انجام است. این در حالی است که هنوز کمتر از یک سال از اعلام حکم قطعی فساد مالی منوچهر قائدی شهردار اسبق صدرا و برخی از اعضای شهرداری و شورای این شهر نگذشته است.

با توجه به اتفاقات اخیر جو عمومی جامعه نسبت به این اتفاقات اصلا خوش‌بین نیست و انتشار فیلم‌هایی از این دست را نشان گسترش فساد افسار گسیخته می‌دانند.

برخی نیز معقتدند این اتفاقات حاصل نبردی قدرتی است که بین برخی بخش‌ها اتفاق می‌افتد و زنانی از این دست پرستوهایی خواسته و ناخواسته هستند که قربانی نبرد قدرت سیاستمداران می‌شوند، ادعاهایی که قابل تایید و تکذیب نیست.

مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس در زمان داغ بود ماجرای نجفی درباره حضور پرستوها در سیاست می‌گوید:

همه سیاستمداران باید مراقب رفتار خویش باشند واگر گفته شود مخالفان شهردار اسبق تهران (بخاطر افشاگری علیه قالیباف )از تله اخلاقی استفاده کرده اند.هرچند چنین ادعایی را در کمیسیون امنیت ملی مجلس پیگیری میکنم اما اگر آشیانه ای وجود نداشته باشد به کار گیری هر پرستویی بی فایده خواهد بود.

کد خبر: 25163175

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها