معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان از دستگیری عامل فوت دختر بچه ۶ ساله بروجردی خبر داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان از فوت دختر بچه ۶ ساله بروجردی و دستگیری عامل آن در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد .

به گزارش سلام نو ایلنا، سرهنگ" رضا شیراوژن" اظهار داشت : بر حسب اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد دختر بچه ای ۶ ساله در محله ای از  بروجرد ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران  پلیس قرار گرفت .

این مقام انتظامی افزود : در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد ، دختر بچه ۶ ساله ای ناپدید شده و  جسد وی پس از گذشت ۵ ساعت در کوچه محل زندگی متوفی رها شده است .

سرهنگ شیراوژن ادامه داد : با هماهنگی مقام قضائی، ماموران پلیس در سریعترین زمان ممکن با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی، خودرو ایی که با این کودک تصادف کرده بود را شناسایی کردند که بلافاصله راننده به همراه پسر ۱۸ ساله اش دستگیر شدند.

وی گفت: در بازجویی های اولیه با وجود قراین و مستندات پلیس،  پسر متهم اقرار و عنوان کرد پدرم با خودرو، متوفی را زیر گرفته و فوت وی به علت تصادف بوده است .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان در پایان با بیان اینکه متهمان در اجرای دستور مقام قضائی به منظور تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند، گفت : اخبار منتشر شده در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی است و نیروی انتظامی با این قبیل افراد به شدت برخورد می کند.

کد خبر: 54514702

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها