سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، به مدیر اجرایی دفتر مقابله با جرم و موادمخدر سازمان ملل نامه فرستاد.

به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، افزایش چشمگیر و بی سابقه کشفیات مواد مخدر توسط ایران در سال 1398 ادامه پیشتازی ایران در عرصه مبارزه با مواد مخدر علیرغم تحریم های غیرقانونی و یکجانبه آمریکا و ضرورت حمایت بین المللی و همبستگی با فعالیت های ایران در مبارزه با مواد مخدر را نشان می دهد.

کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، با ارسال نامه ای به مدیر اجرایی دفتر مقابله با جرم و موادمخدر سازمان ملل و سفرای مقیم در وین، با اشاره به اقدامات موثر، جامع و بی‌وقفه جمهوری اسلامی در امر مبارزه با مواد مخدر و رسیدن به رکورد کشف 950 تن انواع مختلف موادمخدر در سال 1398 علیرغم تحریم های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا و عدم برخورداری از همکاری های بین المللی، از سازمان ملل و دولت های عضو خواست تا به مسوولیت مشترک خود در شناسایی این اقدامات و حمایت از فعالیت های ایران، عمل نمایند. برابر این نامه، کشفیات مواد مخدر در سال 1398، 20 درصد نسبت به سال 1397 افزایش داشته است.

کد خبر: 49402022

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار