فرمانده کل ارتش رژیم صهیونیستی به نقش این رژیم در حمله سایبری به بندر شهید رجایی ایران اذعان کرده است.

به گزارش سلام نو و به نقل از خبرآنلاین، «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه (به وقت تهران) با تکرار اتهامات بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، تهدید کرد که «ابزارهای نظامی مختلفی» را علیه دشمنان تل‌آویو به کار می‌گیرند.

وبگاه «تایمز اسرائیل» این اظهارات کوخاوی را اذعان تلویحی وی به نقش رژیم صهیونیستی در حمله سایبری اخیر به بندر شهید رجایی دانشته و به نقل از وی نوشت: «ما به استفاده از ابزارهای نظامی متعدد و تکنیک‌های تخصصی مبارزاتی برای صدمه زدن به دشمنان خود ادامه می‌دهیم».

این پایگاه خبری همچنین نوشت، در حالی که اشاره کردن به نقش اسرائیل در حملات علیه ایران و دیگر گروه‌های منطقه‌ای توسط سیاستمداران صهیونیست امری غیرمعمول نیست اما فرماندهان ارتش اسرائیل برای حفظ سیاست ابهام درباره فعالیت‌های نظامی برون‌مرزی، کمتر چنین کاری را انجام می‌دهند.

تایمز اسرائیل در ادامه بخش دیگری از صحبت‌های کوخاوی را به تایید حملات این رژیم به گروه‌های مقاومت در سوریه تعبیر کرده و به نقل از وی نوشت: «ده‌ها حمله‌ای که انجام داده‌ایم، از جمله آنهایی که اخیراً بوده، برتری اطلاعاتی و قدرت تخریب ارتش اسرائیل را نشان داده‌اند».

بر این اساس، فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی همچنین از هدف قرار دادن تاسیسات غیرنظامی در سوریه دفاع کرده و مدعی شد: «وقتی دشمن در محیط‌های شهری مستقر شده، مانعی برای حمله ما نخواهد بود».

روزنامه «واشنگتن‌پست» روز قبل به نقل از یک مقام دولت آمریکا و مقامات رسمی «یک دولت خارجی» مدعی شد که رژیم صهیونیستی علیه تاسیسات «بندر شهید رجایی ایران» حمله سایبری داشته است.

روز گذشته همچنین «نفتالی بنت» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی با تکرار ادعای آغاز خروج ایران از سوریه، به جانشین خود توصیه کرد که فشار بر ایران را حفظ کند.

کد خبر: 49351839

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار