مانه در دیدار سه هفته پیش تیمش مقابل وولوز دچار آسیب دیدگی شد، اکنون به تمرینات برگشته است و احتمالا به زودی بتواند برای لیورپول به میدان برود.

به گزارش "سلام نو، مانه در دیدار سه هفته پیش تیمش مقابل وولوز دچار آسیب دیدگی شد و دیدارهای تیمش مقابل وستهام و ساوتهمپتون را از دست داد.

اما تعطیلات زمستانی برای لیورپولی ها در زمان مناسبی از راه رسید تا در این مدت، تعدادی از بازیکنان مصدوم این تیم از جمله مانه، خود را به شرایط بازی کردن برسانند. جیمز میلنر هم که بیش از یک ماه از میادین دور بوده، اکنون آماده است تا تیمش را در دیدار این هفته مقابل نوریچ آماده کند.

کلوپ در مورد وضعیت مصدومان تیمش گفت:" البته آنها تحت مراقبت هستند؛ این مشخص است. وقتی میلی و سادیو برگردند، می توانیم در مورد استفاده از آنها در تیم صحبت کرد.

آنها از روز دوشنبه در حال تمرین با تیم هستند. به هر حال آنها از هفته قبل تمرین می کنند. امیدوارم روند بهبودی شان به همین ترتیب ادامه داشته باشد. به جز ژردان شکیری، ناتانیل کلاین و پل گلاتزل، بقیه بازیکنان در تمرین هستند.

ما گزینه های خوبی داریم و امیدواریم شرایط به همین ترتیب ادامه داشته باشد. این مسئله برای این مقطع حساس فصل بسیار مهم است."

لیورپول در غیاب مانه و میلنر به پیروزی هایش ادامه داد و اکنون با 22 امتیاز برتری نسبت به منچسترسیتی، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد./ورزش سه

کد خبر: 42274913

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها