در جدول زیر لیست تعدادی از نماینده‌های فعلی مجلس که در بررسی‌های مجدد هم صلاحیت‌شان توسط شورای نگهبان تائید نشد، آورده شده است.

تعدادی از نماینده‌های فعلی مجلس پس از بررسی‌های مجدد شورای نگهبان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس تائید صلاحیت نشدند.

به گزارش سلام نو، تعدادی از نمایندگان که توسط شورای نگهبان در مرحله اول رد صلاحیت شده بودند در بررسی‌های مجدد هم صلاحیت‌شان تائید نشد و باید با صندلی‌های سبز مجلس در بهار ۹۹ خداحافظی کنند. به گفته سخنگوی شورای نگهبان عمده دلیل رد صلاحیت‌ها به واسطه پرونده‌های مالی است که البته خود نمایندگان رد صلاحیت شده این گفته را رد کرده و دلیل رد صلاحیت‌شان را مسائل سیاسی عنوان می‌کنند.


جدول نمایندگان رد صلاحیت شده توسط شورای نگهبان

نماینده شهرجریان سیاسینام و نام خانوادگیتهراناصلاح‌طلبمحمود صادقیتهراناصلاح طلبعلی مطهریارومیهاصولگرانادر قاضی‌پورتهراناصلاح طلبغلامرضا حیدریتهراناصلاح طلبفاطمه سعیدیتهراناصلاح طلبطیبه سیاوشی دماونداصلاح طلبقاسم میرزایی نیکورشتمستقلینغلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادیتهراناصلاح طلبعلیرضا رحیمیورامیناصولگرانقوی‌حسینیشیرواناصولگراعبدالرضا عزیزیسراواناصلاح طلبمحمد باسط دورازهیالبرزاصولگراجواد کولیوندالبرزاصولگراعزیز اکبریانهمداناصولگراامیر خجستهکبودرآهنگاصولگرامحمدعلی پورمختارتهراناصلاح طلببهروز نعمتی


/ایلنا

کد خبر: 41259224

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها