مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس جمهور شما امروز در ذهن مردم شبهاتی را در مورد انتخابات ایجاد می‌کنید، از شما می‌خواهیم انسجام مردم را از بین نبرید.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سخنان اخیر رئیس جمهور انتقاد کرد و گفت: از شما می‌خواهیم انسجام مردم را از بین نبرید.

به گزارش سلام نو، مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه امروز مجلس گفت: آقای رئیس جمهور اکنون در آستانه حماسه بزرگ مردمی انتخابات قرار داریم نیاز به وحدت و انسجام را مورد توجه قرار دهیم قانون اساسی شورای نگهبان را مفسر خود قرار داده و برنامه داخلی این شورا را در اختیار خودش گذاشته است. شما امروز در ذهن مردم شبهاتی را ایجاد می‌کنید و انتخابات را به انتصابات تشبیه کرده اید.

وی افزود: آدم های زیادی در کشور وجود دارند لذا اگر واقعا انتصابات وجود داشت نظام اجازه می‌داد امروز شما در کرسی ریاست جمهوری بنشینید؟

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: چرا ذهن مردم را خراب می‌کنید؟ می‌گویید که حقوقدان هستید اگر یک بار هم قانون اساسی را مطالعه کرده بودید این حرف را نمی‌زدید. از شما می‌خواهیم انسجام مردم را از بین نبرید.

/ایسنا

کد خبر: 40850499

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها