محمدرضا پورابراهیمی در تذکری شفاهی که خطاب به رئیس جمهور داد از جواد ظریف انتقاد کرد و اظهارات اخیر وزیر خارجه را مغایر با منافع ملی دانست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه درباره مذاکره با آمریکا گفت: این اظهارات مغایر با منافع ملی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۸ بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: اظهارات اخیر وزیر امور خارجه پس از شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و در فضای حزن‌انگیز و عزاداری مردم، مغایر با منافع ملی است. وزیر امور خارجه با ادبیاتی گستاخانه بحث مذاکره با کسی را مطرح کرده که دستور صریح ترور سردار دل‌ها را صادر کرده است. آقای رئیس‌جمهور یا شما یا وزیر امور خارجه باید عذرخواهی کنید.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: دیروز موضوع استیضاح وزیر امور خارجه را در مجلس مطرح کردیم و امروز اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی را در دستور کار قرار دادیم تا پرونده مذکور مورد بررسی قرار گیرد زیرا مردم تحمل این وضعیت را ندارند، حال اگر مردم توان جمع کردن این فضا را ندارد، مجلس حتماً کوتاه نیامده و ورود خواهد کرد.

کد خبر: 40850302

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها