یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: رسیدگی به حادثه کرمان با دستور آیت الله رئیسی در دستور کار ویژه دستگاه قضایی قرار گرفته است.

به گزارش سلام نو، یدالله موحد در دیدار با خانواده های مرحوم حمزه نژاد و ایران پور در شهرستان بافت گفت: دستگاه قضائی استان کرمان بلافاصله پس از وقوع این حادثه تلخ، اقدامات قضائی خود را آغاز کرد و در همین رابطه پرونده ای در دادسرای مرکز استان کرمان تشکیل شده است.

رئیس شورای قضائی استان کرمان  با ابراز نهایت تاسف و تاثر، مراتب تسلیت ریاست قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به خانواده داغدار این عزیزان  اعلام و ابلاغ  و از ذات اقدس الهی برای آن مرحومان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل از درگاه خداوند سبحان مسئلت کرد.

نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان اطمینان خاطر داد: قوه قضائیه در استان کرمان با جدیت پیگیر مطالبات و حقوق قانونی جانباختگان و آسیب دیدگان این حادثه است.

این مقام ارشد قضائی با اعلام اینکه تحقیقات تکمیلی وتخصصی از سوی دادسرای کرمان در حال انجام است، افزود: با دستور آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه رسیدگی به حادثه کرمان در دستور کار ویژه دستگاه قضایی در استان کرمان قرار دارد.

به گزارش ایسنا، رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه امام جمعه، رئیس دادگستری، دادستان و فرماندار بافت با حضور در منزل خانواده های مرحوم حمزه نژاد و ایران پور در شهرستان بافت از بازماندگان حادثه تشییع پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی مراتب تالم وتاثر حضرت آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه را اعلام کردند.

/ایسنا

کد خبر: 39854054

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار