شدت بارش‌های فردا می‌تواند باعث اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی و ایجاد سیلاب و روان آب در غرب و جنوب غرب کشور شود.

به گزارش سلام نو، مرتضی ضرابی گفت: با ورود سامانه بارشی از صبح امروز- جمعه ۲۷دی ماه- در مناطق مختلفی از آذربایجان غربی، شرقی، زنجان، قزوین، کردستان و مرکزی بارش برف گزارش شده است.

به گفته این مقام مسئول با گسترده‌تر شدن این سامانه بیشتر نقاط نیمه‌غربی و مرکز کشور و همین‌طور دامنه‌های جنوبی البرز از جمله تهران، از بارش‌های این سامانه بهره‌مند می‌شوند.

ضرابی با اشاره به تمرکز بارش‌های فردا، به واحد مرکزی خبر گفت: شدت تمرکز این بارش‌ها عمدتاً درغرب و جنوب غرب کشور خواهد بود و در مناطق سردسیر و کوهستانی نیز اغلب به شکل برف نمایان خواهد شد.

وی ادامه داد: پس فردا یکشنبه نیز اغلب نقاط کشورمان به جز جنوب شرق یعنی مناطقی از استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان شاهد بارندگی خواهیم بود.

وی ادامه داد: شدت بارش‌ها فردا -شنبه ۲۸ دی ماه - در غرب و جنوب غرب کشور خواهد بود و در برخی نقاط می‌تواند باعث اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی و حتی ایجاد سیلاب روان آب از جمله در مناطقی از جنوب آذربایجان غربی، بخش‌های از کردستان، شمال کرمانشاه، ایلام، بخش‌های شمالی خوزستان، لرستان، چهارمحال بختیاری، بخش‌های از همدان و استان‌های مرکزی و زنجان شود./ ایلنا

کد خبر: 39768228

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار