محمدرضا رضایی‌کوچی بیان کرد مأموریت اصلی سپاه، تأمین امنیت ملت و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی است بنابراین شعارهای علیه سپاه، شعار علیه امنیت و آرامش مردم است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای استعماری با توطئه‌های رسانه‌ای به دنبال انتقام‌گیری از خون حاج قاسم سلیمانی و توفیق‌ سپاه در منطقه هستند.

محمدرضا رضایی‌کوچی ضمن انتقاد نسبت به تجمعات اخیر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: پاسداران جمهوری اسلامی حاضرند قطعه‌قطعه شوند اما امنیت و آرامش مردم صدمه نبیند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران روزانه صدها تهدید امنیتی و نظامی را خنثی می‌کند اما این روزها خیلی مظلوم واقع شده است، افزود: شعارهایی که علیه سپاه پاسداران مطرح می‌شود درواقع برای انتقام‌گیری از موفقیت‌های سپاه در منطقه و تضعیف نظام و امنیت کشور است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مأموریت اصلی سپاه پاسداران، تأمین امنیت آرامش ملت و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی است بنابراین شعارهایی که علیه سپاه داده می‌شود، شعار علیه امنیت و آرامش مردم است.

رضایی کوچی با اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: حضور سفیر انگلیس در تجمعات، برخلاف قوانین بین‌المللی است و دستگاه‌های امنیتی اقدام درستی در دستگیری این فرد انجام دادند.

وی تصریح کرد: کشورهای استعماری با توطئه‌های رسانه‌ای به دنبال انتقام‌گیری از خون حاج قاسم سلیمانی و توفیق‌ سپاه در منطقه هستند.

/مهر

کد خبر: 39560632

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها