جدول فیلم های پرفروش سینمای ایران در آخرین هفته دهمین ماه سال ۱۳۹۸ با اضافه شدن دو فیلم «اژدر»، «جهان با من برقص!» نسبت به هفته گذشته تغیرات اساسی نداشته است.

سلام نو - سرویس فرهنگ و هنر : در جدول میزان فروش منتشر شده فیلم های روز سینمای ایران در چهارمین هفته دهمین ماه سال ۱۳۹۸ با اضافه شدن دو فیلم «اژدر» ساخته رضا سبحانی و فیلم «جهان با من برقص!» ساخته سروش صحت که هفته گذشته اکران شده اند، نسبت به هفته گذشته تغییرات اساسی نداشته است.

از مهمترین تغییرات این جدول نسبت به هفته گذشته می توان به خروج فیلم «مشت آخر» آخرین اثر ساخته شده مهدی فخیم زاده و اضافه شدن فیلم‌های «جهان با من برقص!» ساخته سروش صحت به این لیست اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :

جدول فروش هفتگی فیلم های سینمای ایران / مشت آخر بر بدنه ی سینمای ایران / هفته سوم دی ماه ۱۳۹۸

فیلم سینمایی «مطرب» آخرین ساخته مصطفی کیایی همچنان با فروش خوب خود صدر جدول را در دست خود دارد و با در دست داشتن ۱۸۹ سینما همچنان به فروش خوب خود ادامه میدهد، «مطرب» در هفته های گذشته با فروش بالای خود توانست لقب پر فروش ترین فیلم سینمای ایران را که پیش از این در دست سعید روستایی و فیلم «متری شش و نیم» بود را از آن خود کند.

جدول فروش هفتگی فیلم های سینمای ایران / صعود جاندار / هفته دوم دی ماه ۱۳۹۸

جدول فروش هفتگی فیلم های سینمای ایران / «مطرب» جای متری شش و نیم را گرفت / هفته اول دی ماه ۱۳۹۸

فیلم سینمایی «مطرب» آخرین ساخته مصطفی کیایی همچنان با فروش خوب خود صدر جدول را در دست خود دارد و با در دست داشتن ۱۷۵ سالن سینما همچنان به فروش خوب خود ادامه میدهد، «مطرب» در هفته های گذشته با فروش بالای خود توانست لقب پر فروش ترین فیلم سینمای ایران را که پیش از این در دست سعید روستایی و فیلم «متری شش و نیم» بود را از آن خود کند.

نقد فیلم «مطرب» / فیلم مطرب یک فیلم تمام عیار از سینمای فیلم فارسی است

فیلم سینمایی «زیرنظر» به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان محصول سال ۱۳۹۷ که از تاریخ ۴ دی ۱۳۹۸ اکران خود را در سینماها آغاز کرده است با داشتن بازیگران توانمندی همچون رضا عطاران، امیر جعفری، آزاده صمدی، مهران احمدی و ... توانست پس از گذشت دو هفته از شروع اکران با در دست داشتن ۱۴۴ سالن سینما به فروش کلی۳،۰۴۸،۱۷۰،۰۰۰ دست یابد و جای خود را در رتبه دوم جدول فروش هفتگی تثبیت بخشد، زیر نظر اولین فیلم ساخته مجید صالحی در سینما محسوب می شود و می تواند شروع خوبی برای این کارگردان محسوب شود.

فیلم سینمایی «جهان با من برقص» اولین فیلم بلند سینمایی سروش صحت محصول سال ۱۳۹۷ که از تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۸ اکران خود را در سینماها آغاز کرده است با داشتن بازیگران توانمندی همچون علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهراب قاسم‌خانی و ... توانست پس از گذشت یک هفته از شروع اکران با در دست داشتن ۹۴ سالن سینما به فروش هفتگی ۵۸۸،۵۲۱،۰۰۰ دست یابد و رتبه سوم جدول فروش هفتگی که پیش از این در دست فیلم «چشم و گوش بسته» بود، را از آن خود کند.

فیلم سینمایی «چشم و گوش بسته» نیز همچنان با فروش خوب خود در هفته گذشته کماکان در رده های بالای جدول قرار دارد و در هفته گذشته پس از فروش بالای فیلم «جهان با من برقص» ساخته سروش صحت یک پله در جدول سقوط کند و به رده چهارم جدول فروش هفتگی بیایید.

نقد فیلم «چشم و گوش بسته» / چرخش ۱۸۰ درجه کارگردان «چشم و گوش بسته»

فیلم سینمایی «جاندار» ساخته مشترک حسین دوماری و پدرام پورامیری که برای اولین‌بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، که پس از گذشت یک سال از ۲۰ آذر ماه 1398 روی پرده رفته است، توانست پس از گذشت چهار هفته از اکران با دارا بودن ۹۳ سالن سینما با یک رتبه سقوط نسبت به هفته گذشته در رتبه پنجم جدول قرارگرفت.

نقد فیلم «جان دار» / فیلمی خوش ساخت با شاخ و برگ فراوان

انیمیشن «بنیامین» ساخته محسن عنایتی همچنان با فروش خوب خود در رده ششم این جدول قرار دارد و فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» ساخته امیر داسارگر با یکو پله سقوط نسبت به هفته گذشته در رده هفتم این جدول قرار گرفت.

فیلم «۲۳ نفر» ساخته مهدی جعفری فیلمبردار با سابقه سینمای ایران که برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، در  تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ اکران شد، این فیلم سینمایی که اقتباسی از خاطرات ۲۳ نفر از رزمندگان نوجوان ایرانی با گروه سنی بین ۱۳ تا ۱۷ سال است که در جریان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۱ به اسارت نیروهای عراقی درآمدند و ... فیلم «۲۳ نفر» با گذشت چهار هفته از اکران و در دست داشتن ۸۹ سالن سینما با یک پله سقوط نسبت به هفته گذشته در رتبه هشتم این جدول قرار گرفت.

فیلم سینمایی «سونامی» به کارگردانی میلادصدرعاملی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی محصول سال ۱۳۹۷ که از تاریخ ۴ دی ۱۳۹۸ اکران خود را در سینماها آغاز کرده است با داشتن بازیگران توانمندی همچون بهرام رادان، علیرا شجاع نوری، مهرداد صدیقیان، رعنا آزادی ور و ... توانست پس از گذشت دو هفته از شروع اکران با در دست داشتن ۷۰ سالن سینما به فروش کل ۱۷۰،۲۳۲،۰۰۰ دست یابد و در همان رتبه نهم جدول باقی بماند و به همراه فیلم «مطرب» و «زیرنظر» جزء فیلم های با ثبات این هفته جدول فروش هفتگی لقب بگیرند.

فیلم «آشفته گی» آخرین ساخته فریدون جیرانی که با فروش خوب خود توانسته بود در هفته های گذشته رتبه هشتم جدول را به خود اختصاص بدهد، در این هفته پس از سه هفته از آغاز اکران با در دست داشتن ۳۵ سالن سینما به فروش کل ۳۸۴،۲۳۱،۰۰۰ دست یافت و با دو پله سقوط  نسبت به هفته گذشته در رتبه دهم جدول فروش هفتگی قرارگرفت.

نقد فیلم «آشفتگی» / تلاش نافرجام جیرانی در تولید اثری به سبک سینمای نوآر

و فیلم «اژدر» ساخته رضا سبحانی که به تازگی اکران شده است، هنوز نتوانسته جای خود را در این جدول پیدا کنند، اما قطعاً در هفته آینده با افزایش تبیلغات و اکران بهتر این دو فیلم جای خود را در جدول فروش هفتگی سینمای ایران پیدا خواهند کرد.

کد خبر: 39507316

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار