مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس در جلسه علنی امروز مجلس گفت: علی لاریجانی رییس مجلس در منطقه چابهار حضور دارد و از نزدیک مناطقی که مردم با سیل وحشتناک دست و پنجه نرم می‌کنند را بررسی خواهند کرد.

به گزارش سلام نو، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) و قبل از بررسی لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده مناطق آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: آقای لاریجانی امروز در منطقه چابهار حضور دارند یعنی در همان استانی که سیل وحشتناک آمده و کار و زندگی مردم را مختل کرده و گرفتاری‌هایی را به وجود آورده است.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی از ما خواستند که تکلیف این لایحه امروز مشخص شود پس تفاوتی نمی‌کند که به عنوان دستور اول و یا دستور بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

پیش از آن امیرحسین قاضی‌زاده عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امروز رییس مجلس شورای اسلامی سفری به منطقه آزاد چابهار داشتند در آنجا بحث قرارداد بین‌المللی مطرح است، لذا بهتر است به عنوان اولین دستور گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی درباره‌ی لایحه الحاق بنادر شهید کلانتری و شهید بهشتی و توسعه منطقه ازاد تجاری – صنعتی چابهار را بررسی کنیم.

این دستور در لیست آخرین دستورهای امروز مجلس قرار داشت.

/ایسنا

کد خبر: 39481730

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها