‌امروز و بعد از تشییع در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) پیکر مطهر شهدای مقاومت و مدافع حرم، در شبستان امام خمینی (ره)دفن شدند.

‌به گزارش سلام نو، مراسم تشییع شهیدان وحید زمانی‌نیا محافظ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید مصطفی محمدمیرزایی از مدافعان حرم اهل بیت(ع) امروز سه شنبه از ساعت ۹.۴۵ دقیقه صبح از مقابل سپاه سیدالشهداء استان تهران در شهرری آغاز شد و پس از عبور از خیابان‌های امام حسین(ع) و فداییان اسلام و میدان اصلی شهرری از ضلع شمالی وارد حرم عبدالعظیم(ع) شد.

شرکت کنندگان در این مراسم معنوی که تعدادشان از چند هزار نفر بیشتر بود با سر دادن شعارهای «نه سازش نه تسلیم انتقام انتقام»، «این گل پر پر ما هدیه به رهبر ما»، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل با این یاران سفر کرده وداع کردند و بر گرفتن انتقام خون این شهیدان و حمایت از خط مقاومت تاکید کردند.

زنان و مردان، پیر و جوان با حضور در این مراسم یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و بار دیگر با شهیدان راه اسلام و مکتب قرآن عهد و میثاقی دوباره بستند.

پیکر مطهر این شهیدان والامقام پس از طواف گرد مضجع حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امامزادگان مدفون ساعت ۱.۱۵ دقیقه ظهر در شبستان امام خمینی (ره) آرام گرفتند.

/ایسنا

کد خبر: 38918505

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها