مدیرعامل تیم پرسپولیس درباره ماجرای درگیری بیرانوند و کالدرون می گوید: همه چیز را تکذیب میکنم تا اوضاع تشدید نشود!

به گزارش سلام نو، علیرضا بیرانوند که در چند سال اخیر مرد شماره یک دروازه تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس بوده است، با صلاحدید گابریل کالدرون در دو دیدار گذشته سرخپوشان روی نیمکت نشست با رادوشوویچ درون دروازه قرار گیرد.

بیرانوند که تصور می کرد در دیدار روز دوشنبه برابر شهرداری ماهشهر در ترکیب اصلی قرار بگیرد زمانی که متوجه شد تصورش اشتباه بود با دلخوری محل تمرین را ترک کرد و به باشگاه پرسپولیس رفت و با محمدحسن انصاریفرد دیدار و گفتگو کرد.

انصاریفرد در مورد این جلسه گفت: در جلسه سازمان خصوصی سازی بودم که گفتند بیرانوند با کالدرون درگیر شده است. من هم خودم را به باشگاه رساندم تا با بیرانوند صحبت کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: هیچ مشکلی بین بیرانوند و کالدرون وجود نداشته است. او در لیست پرسپولیس برای این بازی حضور نداشت و همین موضوع باعث شد تا شایعه شود آنها درگیر شدند.

وی درباره اینکه شما می گویید هیچ مشکلی نیست اما بیرانوند با ناراحتی محل باشگاه را ترک کرده است، افزود: بالاخره او گلر تیم ملی است و طبیعی است از این موضوع ناراحت شود.

انصاریفرد افزود: با افشین پیروانی هم صحبت کردم. هیچ مشکل خاصی نبوده است و تمام این بحث ها شایعه بود.

حسین قدوسی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص درگیری لفظی علیرضا بیرانوند با گابریل کالدرون پس از بیرون ماندن از ترکیب اصلی پرسپولیس اظهار داشت: اخبار ضد و نقیض زیادی در این باره مطرح شده است که من تمام آنها را تکذیب می کنم.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس افزود: اگر مدام تکذیب می کنیم به خاطر این است که در شرایط فعلی هیچ چیزی تشدید پیدا نکند. در چنین شرایطی سکوت کنیم هوادار فکر می کند حقیقتی وجود داشته است.

قدوسی ادامه داد: بیرانوند هیچ کلامی با کالدرون حرف نزده است. این را خودش هم به باشگاه گفته است. اینکه می گویند او اعلام کرده «از همه عذر می خواهم جز رادو» یا «رضایتنامه ام را بدهید می روم» دروغ است. بیرانوند به خاطر نبودن در لیست تیم به باشگاه آمد و چنین چیزی صحت ندارد.

وی تاکید کرد: دوست نداریم در برخی مسائل با سکوت خودمان به شایعات دامن بزنیم. به همین خاطر مجبور هستیم آنها را تکذیب کنیم./ مهر

کد خبر: 37612900

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها