سرپرست باشگاه شاهین بوشهر با اعتراض به تغییر زمان بازی این تیم با استلال در هفته آخر نیم فصل لیگ برتر، گفت: به خاطر شرایط استقلال این کار را کردند ولی با ما هیچ هماهنگی ای نکردند.

به گزارش سلام نو، در شرایطی که قرار بود طبق برنامه استقلال روز جمعه از شاهین شهرداری بوشهر میزبانی کند، دقایقی پیش سازمان لیگ فوتبال ایران با انتشار خبری، از تعویق یک روز بازی این تیم خبر داد و با این وصف دیدار استقلال و شاهین بوشهر روز شنبه (23 آذرماه) در ورزشگاه برگزار می شود.

خدا کرم ایزدپناه سرپرست باشگاه شاهین بوشهر در گفتگو با "ورزش سه" در این رابطه اینگونه واکنش نشان داد و گفت: « ما از یک هفته قبل برنامه ریزی کرده ایم. هتل رزرو کرده ایم و بلیت برای سفر به تهران تهیه کردیم. اینطور که نمی شود، چند روز قبل از بازی یکدفعه و بدون اطلاع ما تصمیم به تغییر زمان بازی بگیرند.»

او ادامه داد:« تازه استقلالی ها دیروز بازی کرده اند و ما امروز بازی کردیم ولی با وجود اینکه یک روز کمتر استراحت می کنیم، آماده بازی هستیم. پس مشکل چه چیزی است؟ ما فکر می کنیم به دلیل شرایطی که استقلال دارد و مربی آنها در ایران نیست، این تصمیم بدون اطلاع رسانی به ما از سوی سازمان لیگ گرفته شده است ولی ما از همینجا اعتراض خودمان را به این موضوع اعلام می کنیم و پیگیر آن هستیم.»/ ورزش سه

کد خبر: 36554480

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها