بازی میهج استقلال تهران و سپاهان اصفهان در پایان 90 دقیقه با مساوی پرگل به اتمام رسید تا آبی ها فعلا به صدر جدول نروند.

به گزارش سلام نو، شرح گل ها از این قرار است:

دقیقه ۷۹ - گل برای استقلال توسط دیاباته: با ارسال کرنر به تیر دوم، دیاباته قدبلند به راحتی بالاتر از مدافعان سپاهان دروازه سپاهان را با ضربه سری چکشی باز کرد تا ارزش‌های خود را نشان دهد.

دقیقه ۵۷ - گل برای استقلال توسط مهدی قائدی: با یک و دوی بلند مسعود ریگی و دیاباته ، و پاس به عقب کوتاه او به وریا غفوری ، کاپیتان آبی‌ها سانتر کوتاهی به درون محوطه جریمه فرستاد که شوت استثنایی و کوبنده قائدی، بدون واکنش نیازمند دروازه سپاهان را باز کرد.

دقیقه ۱۴ - گل برای سپاهان توسط گئورگی ولسیانی: پاس سعید آقایی در سمت چپ به محمدرضا حسینی رسید و او گولسیانی را در تیر دوم دید و با سانتر سرضرب، توپ را به ان منطقه ارسال کرد تا مدافع خارجی با تکل به موقع میزبان را به گل اول بازی برساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۶۶: بعداز سانتر مهدی‌زاده از جناح راست و پاس نورافکن، استنلی نتوانست از فرصت مقابل دروازه استفاده کند تا موقعیت جدی سپاهان به بیرون برود.

دقیقه ۵۱: روی ارسال کرنر میلیچ از سمت چپ، توپ روی یک جدال هوایی به دست کی‌روش استنلی خورد که زاهدی‌فر  اعتقاد به اعلام پنالتی به سود استقلال نداشت و همین تصمیم جنجالی طولانی و شدید از نیمکت آبی هاو چندین کارت زرد بخاطر اعتراض های پیاپی را در پی داشت.

دقیقه ۴۵: پاس سریع به پشت مدافعان سپاهان و شوت با تاخیر قائدی با حضور به موقع گولسیانی و دفاع مسلط او به کرنر رفت.

دقیقه ۴۴: ارسال اسماعیلی از کرنر بعد از یک اثر خفیف از غفوری درون شش قدم با نوک پای کریمی می‌رفت تا به گل تساوی تبدیل شود، اما این توپ راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷: فرار سریع وریاغفوری و پاس کات بک او برای قائدی دفع شد و در ادامه قائدی با دنبال کردن توپ در گوشه محوطه جریمه به توپ رسید و سریعا آن را برای دیاباته سانتر کرد که ضربه سر دیاباته بین سه مدافع زرد، از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: شوت تماشایی و مهلک میلیچ به کنج دروازه سپاهان را نیازمند با واکنش استثنایی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۸: روی سانتر بلند از سمت چپ، وریا غفوری در سمت راست و درون محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ شد که تعلل زیاد او با پاس به عقب موقعیت را به علی کریمی رساند اما شوت محکم و تمام کننده این هافبک با تکل فداکارانه کیانی به کرنر رفت.

دقیقه ۸: ضربه ایستگاهی استادانه وریا غفوری از فاصله‌ای حدودا ۲۵ متری با بدشانسی به تیر افقی دروازه نیازمند برخورد کرد و به سمت خط دروازه زمین خورد، ولی گل نشد. در ریباند مهدی قائدی کوتاه قد با ضربه سر سعی در پاس به دیاباته داشت، اما ضربه نهایی دیاباته از بالای دروازه سپاهان راهی اوت شد.

ترکیب دو تیم سپاهان و استقلال برای دیدار حساس امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان اعلام شد و هر دو تیم با یک غایب به میدان رفته اند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم استقلال امروز (شنبه) نهم آذرماه در حساس‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر، در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفته است که بر خلاف اعلام قبلی آندره‌آ استراماچونی، این مربی ایتالیایی در ترکیب تیمش از هردوستاره ای که می گفت مصدوم هستند استفاده کرده است.

ترکیب اولیه استقلال:

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، عارف غلامی، وریا غفوری، شیخ دیاباته، سیاوش یزدانی، علی کریمی، میلیچ و مهدی قائدی.

امیر قلعه‌نویی هم ترکیب تیم سپاهان برای دیدار امروز مقابل استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال را با یک غایب لحظه آخری یعنی منصوری اعلام کرد.

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، عزت‌الله پورقاز، گئورگی ولسیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، سعید آقایی، مهدی کیانی، امید نورافکن، محمدرضا حسینی، محمد محبی، سجاد شهباززاده و کی‌روش استنلی

این دیدار از ساعت ۱۵ به قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد آغاز شد./ ایسنا

کد خبر: 35667021

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها