سردار یزدی فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ اعلام کرد:موشکی که پهپاد آمریکایی را در آب‌های سرزمینی ایران مورد هدف قرار داد ساخت و تولید داخل است.

به گزارش سلام نو،سردار محمدرضا یزدی روز دوشنبه در اجتماع عظیم گردان های بسیج شهرداری تهران در سالن هفتم تیر با بیان اینکه بسیج گام ها و اراده دشمنان را سست و مردد می کند، توضیح داد: بسیجیان ما در مقابل دروغ پراکنی های دشمنان تردیدی به دل راه نمی دهند و سران رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان از بسیج شناخت ویژه ای دارند و این موضوع باعث شده که گام های آن ها مردد و تزلزل پیدا کند.

وی ادامه داد: امروز بسیج دشمنان ما را پریشان و افسرده کرده و نمی دانند که باید چه کنند.

به گفته سردار یزدی، دشمنان ما سال‌هاست که در خلیج فارس هستند و وقتی پهپاد فوق مدرن آمریکایی بر فراز آب های ما وارد می شود به سمت آن شلیک و پهپاد ساقط می شود.

وی ادامه داد: پس از ساقط شدن پهپاد آمریکایی مسئولان برخی از کشورها در دیدار با مسئولان کشورمان اقرار کردند که اگر هواپیمای آمریکایی وارد سرزمین ما می شد جرات نمی کردیم آن را ساقط کنیم.

آمریکایی ها پشت پرده اغتشاشات اخیر بودند

سردار یزدی در خصوص اغتشاشات اخیر در کشور نیز گفت: مردم ما  در مقابل این اقدام اغتشاشگران می ایستند و نقشه هایشان نقش برآب شد اما فکر نکنید حرکت ساده ای بود و ارازل و اوباش آمدند این اقدام را رقم زدند بلکه آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی پشت پرده اغتشاشات بودند و پول هنگفتی خرج شد.

سردار یزدی تصریح کرد: شبی که آن اتفاق در تهران رقم خورد روز شنبه ۲۴ آبان که اغتشاش شد رییس جمهور آمریکا بجای آماده شدن برای استیضاح در کنار معاونان خود وضعیت ایران را رصد می کرد.

وی ادامه داد: بجز آمریکا، اعراب دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز همین کار را انجام می دادند و به زودی از اطلاعات پشت پرده مطلع می شوید و بدانید امروز دشمنان امروز نگران و مستاصل هستند.

/ایرنا

کد خبر: 35155452

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار