فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۳ تن از عوامل ناآرامی‌های اخیر شهر کرمانشاه با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از ناآرامی‌های هفته گذشته، کار شناسایی عوامل آشوبگر که به بیت المال و اموال مردم آسیب وارد کرده بودند، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی کرمانشاه موفق به شناسایی ۳ تن از عوامل ناامنی و تخریب اموال عمومی شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیات هایی جداگانه آنها را دستگیر کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: این افراد علاوه بر وارد آوردن خسارت به اماکن دولتی نظیر بانک ها، به سمت گشت کلانتری ۲۱ نیایش و ماموران آن نیز تیراندازی کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اعتراف مجرمان دستگیر شده به جرایم خود، از معرفی آنها به دستگاه قضائی و صدور احکام لازم خبر داد.

وی با بیان اینکه برخی ها با سوء استفاده از مطالبه گری عامه مردم و تحت تاثیرات جو رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب، دست به اقداماتی زدند که در شان کشور و نظام جمهوری اسلامی نبود، خاطرنشان کرد: پلیس نیز بنابر وظیفه ذاتی خود مقتدرانه با عوامل آشوب و ناامنی برخورد کرد.

به گزارش سایت پلیس، سردار جاویدان در پایان و با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند با عموم مردم متعهد و انقلابی جداست،گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده معدود باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

گفتنی است در جریان ناآرامی‌های صورت گرفته روز شنبه ۲۵ آبان، سرگرد "ایرج جواهری" از ماموران کلانتری ۲۴ الهیه کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نائل آمد./ ایلنا

کد خبر: 35060809

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار