کالدرون و پرسپولیس این روزها روابط پر تنشی با هم دارند و هر لحظه احتمال جدایی مربی آرژانتینی می‌رود. برای این کار کافی است پرسپولیس در نیم فصل مبلغ ۴۵۰ هزار یورو به کالدرون بدهد تا او به خانه بازگردد.

باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با گابریل کالدرون کار راحتی پیش رو دارد.

به گزارش سلام نو گابریل کالدرون در ابتدای فصل جاری رقابت های لیگ برتر جانشین برانکو ایوانکوویچ شد تا بتواند این تیم را پس از سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر در جایگاه خود حفظ کرده و به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا خوشبین باشد.

سرمربی آرژانیتین سرخپوشان پایتخت که برای دو فصل، قرارداد مشروطی را با باشگاه پرسپولیس در دوران مدیرعاملی ایرج عرب منعقد کرده است در صورت عدم نتیجه گیری تا نیم فصل و کنار رفتن از پست خود دیگر نیازی به پرداخت تمام و کمال قراردادش نیست.

کالدرون در صورت جدایی از پرسپولیس در نیم فصل مبلغ ۴۵۰ هزار یورو دریافت می کند و دیگر نیازی به دریافت یک میلیون و ششصد هزار یوروریی قراردادش بابت دو سال نیست.

باشگاه پرسپولیس نیز تا کنون نیمی از پول کالدرون تا پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر را پرداخت کرده است و در صورت تکرار شکست این تیم در لیگ برتر و جام حذفی، باقیمانده پولش را هم می پردازند تا با او در نیم فصل خداحافظی کنند.

کد خبر: 35046192

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها