مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به وضعیت دانشجویان بازداشتی گفت که برخی با وثیقه و برخی بی وثیقه آزاد شدند. پیش از این وضعیت این دانشجویان مشخص نبود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به وضعیت دانشجویان بازداشتی گفت: برخی از دانشجویان بازداشتی باوثیقه و بعضی بدون وثیقه آزاد شدند.

«مجید سرسنگی» معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت دانشجویان بازداشتی این دانشگاه اظهار داشت: ما همچنان آمار دقیقی از دانشجویان بازداشتی نداریم، البته تعدادی از آنها آزاد شده‌اند،  اما فعلا آمار کلی در دست نیست.

وی درباره بازداشت «ابوالفضل نژادفتح» فعال صنفی دانشگاه تهران توضیح داد: این شخص در حال حاضر دانشجوی دانشگاه تهران نیست و از دانشگاه ما فارغ‌التحصیل شده‌ است. البته با خانواده او در تماس هستیم و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم، اما او فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده‌، نه دانشجوی در حال تحصیل.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران درباره وثیقه‌ دانشجویان بازداشتی دانشگاه تهران گفت: برخی از دانشجویان آزاد شده وثیقه گذاشته‌اند و برخی دیگر نه. من اطلاعی از میزان وثیقه‌ها ندارم، اما می‌دانم که برخی با وثیقه و بعضی بدون وثیقه آزاد شدند.

کد خبر: 34929332

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین اخبار