حجت الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس اعلام کرد صف مردم از مخلان نظم و اغتشاشگران جدا است ولی اشرار و اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند مجازات سختی در انتظارشان است.

به گزارش سلام نو، رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: مجازات سنگین و سختی در انتظار مخلان نظم و امنیت است.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی در حاشیه راهپیمایی حمایت از ولایت و امنیت کشور در شیراز به ایسنا گفت: انقلاب و نظام اسلامی و امنیت کشور به آسانی کسب نشده که ارزان از دست بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: اغتشاشگران و اشرار بدانند که دادگستری پای کار است و همه را براساس قانون و عدالت اسلامی محاکمه خواهد کرد.

موسوی با بیان اینکه مجازات سختی در انتظار اشرار و اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت عمومی است، گفت: صف مردم از مخلان نظم و اغتشاشگران جدا است.

رئیس کل دادگستری فارس با اشاره به حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی حمایت از ولایت و امنیت کشور در شیراز گفت: این مردم همیشه در صحنه بوده و هستند و هرجا بحث امنیت کشور باشد، مردم آماده دفاع بوده اند.

به گزارش ایسنا، دادگستری فارس قبلا اعلام کرده که هر شهروندی در جریان آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر دچار خسارت شده است، امکان طرح شکایت از طریق مجاری قانونی و قضایی در فارس را دارد.

/ایسنا

کد خبر: 34676067

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها