رییس شورای تامین استان تهران از برقراری آرامش در این استان خبر داد و گفت: آشوبگران از افراد بومی نبودند و از خارج از کشور دستور می گرفتند.

به گزارش سلام نو، انوشیروان محسنی بندپی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به طرح اصلاح قیمت بنزین اظهار داشت: عده ای به محض اجرای این طرح دست به آشوب و اغتشاش زدند و در این بین اموال عمومی غارت شد.

رییس شورای تامین استان تهران با تایید شهادت یک پاسدار به دست آشوبگران در ملارد، گفت: آشوبگران علیه ملت و نظام اقدام کردند و لیدرهای آشوب‌ها از خارج از کشور دستور می گرفتند و برخی ناامنی‌ها در غرب استان تهران ایجاد شد، که بررسی‌ها نشان می دهد، آشوبگران از افراد بومی نبودند.

وی با بیان اینکه در اسلامشهر پس از فرمایشات شفابخش مقام معظم رهبری مردم به کمک نیروهای امنیتی آمدند، گفت: امروز شاهد آرامش در سطح استان تهران هستیم.

نماینده عالی دولت در استان تهران اطمینان داد که دولت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین را به نیازمندان جامعه باز خواهد گرداند و گفت: ۵۷ الی ۶۰ میلیون نفر شامل پرداخت این کمک‌ها خواهند شد، هر چه یارانه به بنزین بدهیم به افراد پردرآمد جامعه کمک کرده‌ایم، در حال حاضر خانواده‌هایی هستند که ۳ دستگاه خودرو دارند در حالی که بسیاری از آحاد جامعه حتی یک ماشین هم ندارند و از بنزین استفاده نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد کم درآمد جامعه دچار مشکل هستند، گفت: برای تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های برون شهری و تمامی خودروهایی که سرویس عمومی می‌دهند سهمیه در نظر گرفته شده است و دلیلی برای گرانی‌ سایر اجناس نیست.

محسنی بندپی از سازمان صمت استان تهران خواست با نظارت کامل بر بازار از گران شدن قیمت اجناس و کالاها جلوگیری کند و گفت: دلیلی برای افزایش قیمت کالاهای دیگر وجود ندارد./ مهر

کد خبر: 34408052

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها