محمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس و عضو تیم ملی ایران متولد ۱ مهر ۱۳۷۰ درتهران است، وی در پست مدافع میانی و دفاع چپ بازی می‌کند.

به گزارش سلام نو، محمد انصاری مدافع تیم پرسپولیس گفت و گویی درباره امور مختلف انجام داده است. از غیبت در اردوی تیم ملی و نتیجه نگرفتن شاگردان ویلموتس در دیدارهای اخیر، تا شرایط پرسپولیس و مشکلات مالی و البته بازی پیش رو مقابل نفت مسجد سلیمان. صحبت های انصاری با ورزش سه را اینجا می خوانید:

شرایط پرسپولیس

شرایط بدی نیست. فکر می کنم جایگاه خوبی در جدول داریم و امیدوارم روز به روز بهتر شود. من فکر می کنم در دیدارهایی که باختیم، مستحق شکست نبودیم و به نظرم در دقایق پایانی آن بازی ها را واگذار کردیم و هر چه گذشت شرایط بهتر شد.

شانس قهرمانی

از الان برای قهرمانی صحبت کردن زود است و ما بازی به بازی بهتر شویم.

تغییر پست های زیاد

من فکر می کنم حقیقت این است که هر جا سرمربی صلاح بداند باید بازی کنم. بعضی بازی ها دفاع وسط یا دفاع چپ بازی کرده ام یا حتی روی نیمکت نشسته ام. برای من فرقی نمی کند و موفقیت تیم مهم است. فکر می کنم این مسائل اهمیتی نداشته باشد.

عملکرد خط دفاع

من فکر می کنم در چند سال اخیر پرسپولیس کمترین گل خورده را داشته و جزو برترین های لیگ بوده است. امیدواریم در این فصل نیز با توجه به بازیکنانی که داریم، همان روند را تکرار کنیم. امیدوارم همه بازیکنان آمادگی بازی کردن را داشته باشند. تفاوتی ندارد که چه کسی بازی کند. نتایج تیم است که مهم است.

حواشی پیرامون سید جلال

من فکر می کنم سیدجلال حسینی از نوابغ فوتبال ماست. او چه در زمین و چه بیرون رهبر خوبی برای ماست. من بیشتر از هرکسی به موفقیت پرسپولیس فکر کنم. مشکلی به نظرم وجود ندارد.

بازی بعدی پرسپولیس

نفت مسجد سلیمان تیم خوب و قابل احترامی است. این تیم مساوی های زیادی داشته که نشان می دهد به دنبال حفظ نتیجه است. بازی مهمی برای ماست. با وجود احترامی که برای حریف قائل هستیم، به دنبال حداکثر امتیاز در این دیدار خواهیم بود. بیشتر نتایج این تیم مساوی بوده و تیم خوب و مستحکمی است. تیم نفت بازیکن های خوبی دارد. بازی به بازی برای ما فینال است و امیدوارم از این فینال عبور کنیم

نتایج اخیر تیم ملی

راستش چه بگویم. من فکر می کنم باید صد در صد از تیم ملی حمایت کرد. من خیلی امیدوارم که کل 12 امتیاز باقی مانده را بگیریم. سه بازی خانگی داریم و یک بازی خارج از خانه با کامبوج که می توانیم تمام امتیازات آنها را بگیریم.

دعوت به تیم ملی

همه بازیکنان لیگ این شانس را دارند که به تیم ملی دعوت شوند. در اردوهای اخیر هم بازیکنان جدیدی به تیم ملی اضافه شدند.

مشکلات مالی پرسپولیس

بازیکنان در هر شرایطی باشگاه را درک کرده اند. باشگاه همواره درگیر پرونده های مالی بوده و الان هم با تغییرات دوباره مدیریتی شرایط به همین شکل است. البته امیدواریم که باشگاه خیلی زود از این شرایط خارج شده و بتواند با تامین منابع لازم، مطالبات فصل گذشته را هم پرداخت کند. برخی از بازیکنان از فصل گذشته هم مطالباتی دارند و امیدوارم ضمن پرداخت آنها، مطالبات جدید هم پرداخت شود. /ورزش 3

کد خبر: 34370965

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها