سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد با تلاش نیروهای انتظامی هم اکنون در این شهرستان نظم و امنیت برقرار بوده و اعتراضات پایان یافته است.

به گزارش سلام نو، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اعتراضات مردم این استان در پی افزایش قیمت بنزین، گفت: هم اکنون با تلاش نیروهای انتظامی نظم و امنیت به این استان بازگشته است.

در پی تجمع اعتراضی مردم به دلیل گران شدن قیمت بنزین در برخی نقاط کشور، سرهنگ محمدرضا آمویی (معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه) درباره وضعیت شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: هم اکنون در این شهرستان نظم و امنیت برقرار بوده و اعتراضات پایان یافته است.

وی ضمن قدردانی از عوامل انتظامی شهرستان کرمانشاه، افزود: با تلاش نیروهای انتظامی این شهرستان به وضعیت عادی بازگشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جریان ناآرامی‌های 2 روز گذشته، عده‌ای از اغتشاشگران که مسلح نیز بودند به سمت یکی از پمپ بنزین های این شهرستان هجوم بردند. سرگرد ایرج جواهری به همراه دیگر همکارانش برای تامین نظم و امنیت به محل مذکور اعزام می‌شوند که از سوی اغتشاشگران مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این مامور نیروی انتظامی توسط مردمی که در محل حادثه حضور داشتند به بیمارستان منتقل شد اما در ساعت 2 بامداد روز گذشته یکشنبه-26 آبان-  به شهادت رسید.

/ایلنا

کد خبر: 34355567

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها