مهاجم سوری درباره گل مهمی که در بازی برگشت با ایران به ثمر رساند به عنوان مهم‌ترین گل دوران فوتبالش یاد کرد.

به گزارش سلام نو و به نقل از thenational، سوریه به لطف گل ثانیه‌های پایانی عمر السومه توانست از ایران در آزادی یک امتیاز بگیرد و امیدهایش را برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ حفظ کند. سوریه البته برابر استرالیا شکست خورد و از رسیدن به دور نهایی انتخابی جام جهانی بازماند.

عمر السومه به دلیل شرایط سوریه پنج سال برای تیم ملی کشورش بازی نکرد و بازی برابر ایران دومین بازی او در بازگشت مجدد به تیم ملی کشورش بود. او درباره گلزنی به ایران گفت: قبل از بازی همه مردم سوریه اسم من را صدا می زدند و خیلی دوست داشتم برای آنها کاری کنم. ۱۰ دقیقه آخر بازی در زمین مدام دعا می‌کردم چون در آن بازی فرصت نداشتم و خیلی دوست داشتم کاری کنم که آن توپ به من رسید. خیلی استرس داشتم و با اولین تماسم با توپ توانستم گلزنی کنم که کار سختی بود ولی موفق شدم.

او افزود: در اتوبوس خیلی خوشحال بودیم و به صورت هم‌زمان جشن مردم سوریه را تماشا می‌کردیم. خیلی خوشحال بودم که باعث خوشحالی و سرافرازی مردم کشورم شده بودم. به سوریه رفتم و بعد از هفت سال سرزمینم را دیدم. همه خوشحال بودند. من نزدیک ۲۵۰ گل به ثمر رساندم ولی گلم به ایران در آن دیدار بهترین و مهمترین گلی بود که به ثمر رساندم.

تیم ملی فوتبال سوریه فردا در انتخابی جام جهانی به دیدار چین می‌رود و سپس با فیلیپین بازی خواهد داشت./ ایسنا

کد خبر: 33918602

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها