متعاقب عزیمت تیم ملی امید ایران به اندونزی برای چند دیدار تدارکاتی، اللهیار صیادمنش، مهدی خانی و دلفی به سایر بازیکنان تیم امید ایران در اردو اضافه شدند.

به گزارش سلام نو، معراج اسماعیلی ، مهدی نوراللهی ، علی کی خسروی، علیرضا آرتا، عارف غلامی، عارف آغاسی، محمد مسلمی پور، ابوالفضل جلالی، محمد شریفی ، سینا زامهران، محمد خدابنده لو، امید نورافکن، علی شجاعی ، رضا شکاری ، امیرحسین حسین زاده، مهدی قائدی، محمدرضا آزادی، امیر روستایی و رضا جبیره 19 بازیکنی بودند که دو روز پیش به همراه کادر فنی، شامگاه یکشنبه راهی اندونزی شدند تا دو بازی دوستانه برابر امیدهای این کشور انجام دهند.

یونس دلفی بازیکن تیم شالروآ، مهدی خانی بازیکن تیم واراژدین و در نهایت اللهیار صیادمنش سه بازیکنی بودند که امروز به سایر نفرات در اردوی امیدها اضافه شدند و حالا حمید استیلی می تواند با ظرفیتی کامل، شاگردانش را در دو دیدار دوستانه محک بزند.

صیادمنش که با مبلغ قابل توجهی به فوتبال اروپا و لیگ ترکیه انتقال یافت، مرحله اول انتخابی المپیک را مانند دلفی به دلیل مصدومیت از دست داد و در سایر اردوهای سال 98 هم حضور پیدا نکرده بود یا به اردوی بزرگسالان دعوت شده بود، تا حضور در اندونزی اولین حضورش در اردوی امیدها به شمار رود.

می توان گفت 22 بازیکنی که در اندونزی هستند با چند تغییر و اضافه شدن محمد محبی بازیکن مستعد سپاهان که اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد، راهی مرحله نهایی مقدماتی المپیک خواهند شد که از 23 دی ماه در کشور تایلند برگزار می شود.

ایران برای رسیدن به المپیک توکیو باید کارش را در گروهی سخت که تیم های کره جنوبی، چین و ازبکستان در آن حضور دارند، شروع کند و بتواند در جمع سه تیم پایانی مسابقات قرار بگیرد./ ورزش سه

کد خبر: 33807271

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها