هرچند که پرسپولیس نزدیک به یک میلیون یورو به برانکو بدهکار است اما مدیرعامل این تیم در نظر داشت تا با گرفتن تخفیف 50 درصدی، آن را به 500 هزار یورو کاهش دهد اما ایوانکوویچ با این برنامه باشگاه مخالفت کرد

به گزارش سلام نو، سرخپوشان پایتخت این روزها با مشکلات مالی بسیار زیادی مواجه بوده اند. علاوه بر این که حقوق بازیکنان و کادرفنی فعلی پرداخت نشده، بدهی سنگینی هم به برانکو ایوانکوویچ، ماریو بودیمیر و دستیاران سرمربی کروات نیز وجود دارد که محمدحسن انصاری فرد باید آن را حل کند.

در این بین باشگاه پرسپولیس مذاکره ای با وکیل برانکو داشت که به نتیجه ای ختم نشد تا «شکایت در فیفا» تنها راه حل باقی مانده برای سرمربی سابق قرمزها باشد. با این حال باشگاه پرسپولیس تاکید داشت که تمایل ندارد این مسئله در نهادهای بین المللی حل شود اما نکته ای که وجود داشت، شایعه درخواست تخفیف 70 درصدی پرسپولیس بود که امروز از سوی این باشگاه رسما تکذیب شد.

در خبری که سرخ ها اعلام کردند آمده است: «پیشنهاد باشگاه باتوجه به فسخ یک طرفه از سوی برانکو، تخفیف چهل پنجاه درصدی بوده و آقای برانکو آن را نپذیرفته».

این در حالی است که پرسپولیس حدود یک میلیون یورو به برانکو بدهکار است و انصاری فرد در نظر داشت تا با گرفتن تخفیف 50 درصدی، آن را به 500 هزار یورو کاهش دهد اما ایوانکوویچ با این برنامه باشگاه مخالفت کرد و اعلام داشت که پول خود را تمام و کمال می خواهد./ ورزش سه

کد خبر: 33356620

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها