۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

کریم بنزما، ستاره کهنه‌کار فرانسوی رئال مادرید با دستیابی به رکورد 50 گل زده در رقابتهای چمپیونزلیگ، بیان کرد خود را اسطوره نمی‌داند.

به گزارش سلام نو، کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید که دیشب با دو گلی که به گالاتاسارای زد به رکورد 50 گل زده در چمپیونزلیگ دست یافت می‌گوید خود را اسطوره نمی‌داند.

کریم بنزما، ستاره کهنه‌کار فرانسوی رئال مادرید دیشب در برنابئو و در دیدار رئال و گالاتاسارای یک بار در آخرین لحظات نیمه اول و یک بار در دقیقه 81 دروازه تیم ترکیه‌ای را باز کرد تا با این دو گل به رکورد 50 گل زده در رقابتهای چمپیونزلیگ دست یابد. ولی بنزما در پایان بازی به خبرنگاران گفت که خود را اسطوره نمی‌داند.

بنزما که با هواداران رئال رابطه‌ای از نوع رابطه عشق و نفرت دارد در حال حاضر در فهرست بیشترین تعداد گلهای زده برای رئال در چمپیونزلیگ، با 50 گل زده پشت سر رونالدو(105 گل) و رائول(66 گل)، در رتبه سوم قرار دارد.

بنزما با دو گلی که دیشب به ثمر رساند از رکورد اسطوره بزرگ رئال، آلفردو دی‌استفانو که در رقابتهای اروپایی برای سفیدپوشان مادرید 49 گل به ثمر رسانده بود، پیشی گرفت تا رکورد او به این ترتیب اهمیتی فوق‌العاده پیدا کند. ولی بنزما در پایان بازی سعی کرد این اتفاق را طبیعی جلوه دهد و از واکنشی که او را به غرور متهم کند خودداری کرد.

بنزما در این باره گفت:" ما در این بازی گل زدیم، خوب بازی کردیم و گل نخوردیم. امشب در برنابئو با هواداران‌مان لذت بردیم و شادی کردیم. من اسطوره نیستم. وقتی اولین بار به مادرید آمدم و با رئال قرارداد امضا کردم فکرش را هم نمی‌کردم که به اینجا برسم و از این بابت خیلی خوشحالم".

ستاره فرانسوی رئال در ادامه گفت:" من سعی می‌کنم به تیم کمک کنم و در اوج باشم. در حال حاضر اعتماد به نفس زیادی دارم و به خاطر تجربه‌ای که در این باشگاه دارم اگر بتوانم با حرفهایم به هم‌تیمی‌هایم کمک کنم حتما این کار را خواهم کرد".

/

کد خبر: 33332849

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها