دروازبان پرسپولیس درباره خراب شدن پنلتی علیپور گفت: هم به علیپور گفتم فشاری که روی خودت هست را درک کن و هم به کالدرون گفتم الان وقت مناسبی برای پنالتی زدن او نیست

به گزارش سلام نو، علیرضا بیرانوند بعد از تساوی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت: از هواداران پرسپولیس درخواست دارم که علیپور را حمایت کنند. چیزهایی شنیدم که برای علیپور خوب نیست و درحال حاضر مهاجم خوبی وجود ندارد که به پرسپولیس بیاید. تا نیم فصل دوم کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. این صحبت‌ها نه تنها به علیپور آسیب می‌زند، بلکه تیم را هم تحت الشعاع قرار می‌دهد. ما شش بازی داریم و اگر بخواهیم بازهم امتیاز از دست بدهیم، از مدعیان عقب می‌افتیم. از هواداران تشکر می‌کنیم چرا که بعد از خراب شدن ضربه پنالتی بازهم تیم را تشویق کردند.

دلیل غیبت بیرو برای جایزه AFC

دروازبان تیم پرسپولیس درباره حضور نیافتنش در مراسم جایزه ویژه ‌AFC گفت: این جایزه برای شخص بنده نبود و این یک افتخار ملی است. این افتخار بزرگی است و این جایزه را به مردم تقدیم می‌کنم چرا که من نماینده مردم هستم. اگر به این مراسم می‌رفتم بازی امروز را از دست می‌دادم. تا جایی هم که می‌شد به تیمم کمک کردم ولی متاسفانه نتوانستیم بازی را ببریم.

بیرانوند: علیپور نباید پنالتی می زد

بیرانوند در پاسخ به اینکه آیا به علیپور گفته است ضربه پنالتی را چطور بزند، گفت: بنده به علیپور گفتم که وقت را نگاه کن و فشاری را که روی خود داری را درک کن. به کالدرون هم گفتم که وقت مناسبی برای علیپور نیست چرا که در جام حذفی حامد لک پنالتی علیپور را گرفته بود و هر گلری هم که باشد در ذهنش می‌خواند که کجا خواهد زد. امیدوارم علیپور این پنالتی را فراموش کند.

او درباره بازی با فولاد در هفته آینده  نیز گفت: اگر امروز می‌بردیم، برای روند خوبی که تیم پیش گرفته بود، می‌توانست خیلی مفید باشد. اما در کل نتیجه این بازی کار ما را سخت می‌کند. بازی با فولاد هم سخت خواهد بود و امیدوارم با سه امتیاز به تهران بازگردیم./ ایسنا

کد خبر: 32736914

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها