سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار کرد که ما از استانداردها بالاتر بازی می کنیم و همه جوره ایجاد موقعیت کردیم اما توپ های ما تبدیل به گل نشد

به گزارش سلام نو، امیر قلعه نوعی در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازی خیلی خوبی بود و پارس جنوبی هم تیم بسیار خوبی است. شما بازی قبل با استقلال را هم دیدید که در تهران چقدر استقلال را تحت فشار گذاشت. فوتبال خیلی خوبی بود به غیر از آن صحنه که ان شالله کارشناسی داوری درباره آن صحبت کند.

وی ادامه داد: من باز هم از تیم داوری تشکر می کنم اما دو هفته است که از موقعیت هایمان استفاده نمی کنیم، بچه های ما بازی خیلی خوبی ارائه می دهند اما وقتی پنالتی ات هم گل نمی شود باید جریمه بدهی.

سرمربی سپاهان اصفهان تصریح کرد: شاید ۶۰ درصد ثروت ایران اینجا است و توقع من این است که به این تیم ها بیشتر توجه شود. می خواستم این را بگویم که دلخوشی مردم جنوب، چه بوشهر و چه خوزستان به فوتبال است. شاهین بوشهر و پارس جنوبی از لحاظ مالی در مضیقه هستند، ان شالله نگاهی به این تیم ها بشود. من با آقای فراز کمالوند صحبت می کردم و ایشان خیلی دغدغه مالی داشتند.

قلعه نوعی خاطرنشان کرد: ما از استانداردها بالاتر بازی کردیم و همه جوره ایجاد موقعیت کردیم اما توپ های ما تبدیل به گل نشد./ ایسنا

کد خبر: 32734243

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها