سه بازیکن تیم ملی جوانان امارات به دلیل حضور نداشتن دراردوی این تیم توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این کشور محروم شدند.

به گزارش سلام نو، این اتفاق در فوتبال ایران هم به دفعات رخ داده است و در برخی از اردوها منجر به صدور رای شده است اما آراء صادره از سوی کمیته انضباطی با انتقاد باشگاه ها و حتی برخی رسانه ها مواجه می شود. از آنجایی که بازی های رسمی در آسیا با تقویم فیفا برگزار نمی شود همواره حضور بازیکنان تیم های ملی پایه با چالش هایی همراه بوده است.

عبد الله حمد المنهالی، راشد عبد الله مال الله و اسماعیل عمر الزعابی سه بازیکنی هستند که در اردوی اخیر تیم ملی جوانان امارات حاضر نشدند و به همین خاطر 4 جلسه از همراهی تیم الوحده محروم شدند و باید 30 هزار درهم جریمه نقدی پرداخت کنند. تیم ملی جوانان امارات به تازگی اردویی را در شهر دبی برگزار کرد و دو بازی دوستانه با مالزی انجام داد که در یکی از این بازی ها 3-1 برنده شد و در دیگر بازی یک بر صفر باخت. امارات جدی ترین حریف ایران در بازی های مقدماتی جام ملت ها بشمار می رود. بازی دو تیم 19 آبان ماه دراستادیوم دستگردی تهران برگزار می شود. تیم ملی جوانان ایران پیش از این بازی روزهای 15 و 17 آبان به مصاف تیم های قرقیزستان و نپال می رود.

/ورزش سه

کد خبر: 31870721

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها