مدافع استقلال با وجود حضور در بازی با استرالیا در ترکیب تیم امید باز هم برای بازی با فجرسپاسی نیمکت نشین نشد و در ترکیب اصلی آبی‌ها به میدان رفت. 

به گزارش سلام نو، عارف غلامی بازیکنانی است که در این فصل با استقلال قرارداد امضا کرده و خیلی زود و در حالی که تنها ۲۰ سال سن دارد توانسته به مهره اصلی دفاعی آبی‌ها تبدیل شود.

نکته مهم در مورد عارف غلامی این است که او سه روز قبل از بازی با فجر سپاسی در ترکیب تیم امید برابر استرالیا قرار گرفته بود اما با وجود خستگی استراماچونی ترجیح داده از این بازیکن استفاده کند چرا که غلامی به مهره بدون جانشینی در ترکیب آبی ها تبدیل شده است.

عارف غلامی بازیکنی است که در کنار توانایی در کارهای دفاعی مدافع پا به توپی محسوب می‌شود و به خوبی می تواند توپ را به خط هافبک بیاورد و همین مسئله باعث شده که استراماچونی در بازیهای گذشته از این بازیکن استفاده کند.

البته عارف غلامی از بازی با سایپا در هفته هفتم لیگ برتر محروم شده است اما مسئولان استقلال در تلاش هستند تا بتوانند محرومیت او را به حالت تعلیق در بیاورند تا این بازیکن در این بازی حساس هم بتواند در ترکیب آبی‌ها به میدان برود./ ورزش سه

کد خبر: 31709711

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها