سایت رسمی فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای که روی خروجی خود قرار داد اعلام کرد دو بازیکن تراکتورسازی و صنعت نفت بخاطر انتشار پست‌های غیراخلاقی و ورزشی به  کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده‌اند.

به گزارش سلام نو، در روزهای اخیر مهدی ببری بازیکن تراکتورسازی و سیروان قربانی بازیکن صنعت نفت برسر مسائل قومیتی درگیری هایی در فضای مجازی با هم داشتند که این مساله باعث شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای در مورد این اتفاق صادر کند.

در این بیانیه آمده است: «درباره انتشار پست غیر اخلاقی و غیر ورزشی آقای مهدی ببری، بازیکن تیم فوتبال تراکتور و متقابل پست توهین آمیز آقای سیروان قربانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان،این کمیته ضمن صدور دستور موقت جهت جلوگیری از فعالیت های فوتبالی ایشان پرونده ای تشکیل داده و نامبردگان به همراه مدیران عامل باشگاه های مربوطه جهت ادای توضیحات احضار شده اند.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از کلیه اهالی فوتبال اعم از بازیکنان ، کادر فنی و مسئولان باشگاه خواست تا صرفاً در حوزه تخصص و فنی خود اظهار نظر داشته باشند و اخلاق حرفه ای ورزشی را رعایت کنند.

لازم به ذکر است عواقب این چنین اقدامات علاوه بر مسئولیت شخص بازیکن متوجه باشگاه و مدیران باشگاه است که به دلیل عدم آگاهی سازی مناسب باید در قبال رفتار بازیکنان پاسخگو باشند. »

/ورزش سه

کد خبر: 31468464

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها