سهراب مرادی وزنه‌بردار بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت امروز دوباره در کمپ تیم ملی حضور یافت تا دوباره او را با دوبنده ورزشی در تصویر ببینیم.

به گزارش سلام نو، سهراب مرادی وزنه‌بردار مصدوم ایران پس از مدتها در کمپ تیم‌های ملی وزنه‌برداری حضور یافت تا بعد از چند هفته، دوباره تصویر او را با دوبنده ورزشی ببینیم.

سهراب پس از مصدومیت سنگین کتف که در پی یک بی‌احتیاطی در تمرینات تیم ملی چند هفته مانده به رقابت‌های جهانی تایلند حادث شد، بلافاصله به آلمان رفت تا کتف مصدوم را به تیغ جراحی بسپارد.

وی نزدیک به ۴۵ روز در آلمان اقامت داشت و پس از عمل جراحی، مراقبت‌های بعد از عمل را هم در آلمان پشت سر گذاشت تا پروسه درمان کامل شده و مصدومیت کهنه‌اش به طور کامل بهبود پیدا کند.

قهرمان جهان و المپیک پس از ماه‌ها دوره نقاهت، حالا در تهران آرام آرام تمرینات سبک خود را آغاز کرده تا از فرم بدنی مطلوب خارج نشود. در همین راستا سهراب در کمپ تیم‌های ملی حاضر شد و پس از مدت‌ها دست به وزنه شد. اتفاقی که پس از آن عمل سخت، مرادی به آن نیاز داشت تا بتواند دوباره به چرخه تمرینات جدی بازگردد.

سهراب در این تمرین کوتاه چند وزنه را با احتیاط بالای سر بُرد تا ثابت شود عمل سنگین کتف را با موفقیت پشت سر گذاشته و از آثار مصدومیت خبری نیست. مرادی با این تمرین همچنین قبل از رقابت‌های گزینشی سوئیس شرایط خود را محک زد.

مرادی ظرف 48 ساعت آینده برای معاینه مجدد توسط پزشک معالج به آلمان سفر خواهد کرد و پس از آن راهی سوئیس خواهد شد تا در رقابت‌های گزینشی پس از مدت‌ها به شکل رسمی روی تخته ظاهر شده و امتیاز این مرحله را برای حضور در المپیک ذخیره کند. مسابقات گزینشی سوئیس از ۲۴ اکتبر برگزار خواهد شد و وزنه‌بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

/ورزش سه

کد خبر: 31390702

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها