توماس مولر، بازیکن با تجربه بایرن مونیخ که در پنج دیدار اخیر تیمش نیمکت نشین بوده، از احتمال جدایی‌اش از این تیم خبر داده است.

به گزارش سلام نو، بازیکن با تجربه بایرن مونیخ درباره نیمکت نشینی خود در این تیم و احتمال جدایی سخن به میان آورد.

توماس مولر در فصل جاری به ویژه بعد از آمدن کوتینیو کمتر فرصت بازی در ترکیب اصلی بایرن مونیخ را به دست آورده است. مولر که کاپیتان دوم بایرن است در پنج دیدار اخیر تیمش نیمکت نشین بوده و تنها برای دقایقی فرصت بازی به او رسیده است. او سکوتش را شکست و درباره آینده سخن به میان آورد.

مولر گفت: سرمربی تیم همیشه قبل از آغاز یک بازی تصمیمات سختی می‌گیرد. باید اعتراف کنم که از وضعیت خود در پنج دیدار اخیر راضی نبوده‌ام. اگر کادر فنی می‌خواهد از من فقط به عنوان بازیکن جایگزین استفاده کند شاید در آینده تصمیمات دیگری بگیرم چرا که من همیشه اهداف بزرگی دارم.

سرمربی بایرن مونیخ قبل از بازی برابر هوفنهایم تاکید کرده بود که اگر به مولر نیاز داشته باشد دقایقی از او استفاده خواهد کرد.

مولر در واکنش به این اظهار نظر کواچ گفت: واقعا از این اظهار نظر شوکه شدم با این حال زیاد به آن فکر نمی‌کنم و حساسیت نشان نمی‌دهم چرا که با سرمربی تیم صحبت کردم.

بایرن مونیخ در دیدار برابر هوفنهایم با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد. مولر در این بازی به  عنوان بازیکن جایگزین وارد میدان شد و پاس گل هم داد.

بایرن مونیخ در فصل جاری بوندسلیگا عملکرد خوبی از خود نشان نداده و در رده سوم جدول رده بندی جای دارد.

/ایسنا

کد خبر: 31053591

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها