مهدی تارتار براساس شروط قرارداد خود با نفت مسجد سلیمان از سازمان لیگ خواستار فسخ قرارداد خود شد که با موافقت این سازمان، این قرارداد فسخ شد.

به گزارش سلام نو، مهدی تارتار بر اساس بندهای نوشته شده در قرارداد در نامه ای به سازمان لیگ خواستار فسخ قرارداد خود شد که این اقدام صورت گرفت. یکی از شروط قرارداد مهدی تارتار این بود که 50 درصد از مبلغ قرارداد خود را تا 27 تیر دریافت کند که باشگاه بعد از این تایم 37 درصد قرارداد مهدی تارتار را پرداخت کرده است و هنوز بقیه این مبلغ به سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان پرداخت نشده است.

از سویی مهدی تارتار در مذاکراتی که با باشگاه نفت مسجد سلیمان داشت در ابتدای فصل روی پرداخت دستمزد کادر فنی و هم چنین بازیکنانش تاکید ویژه ای داشت اما تا اکنون ریالی به اعضای کادر فنی و هم چنین بازیکنان پرداخت نشده است. مهدی تارتار دیروز در مصاحبه اختصاصی با ورزش سه، تاکید داشت از فضای کار در تیم هایی که برای پرداخت مطالبات بازیکنان خود دچار مشکل می شوند خسته شده است و دیگر نمی خواهد بیش از این شرمنده بازیکنان شود.

باشگاه نفت مسجد سلیمان در روزهای اخیر در حالی برای رضایت مهدی تارتار اقداماتی انجام داد که بر اساس نامه وزیر نفت این وزارتخانه حق هزینه برای تیم های نفتی را ندارد./ورزش سه

کد خبر: 30980910

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها