استفانو پیولی سرمربی جدید میلان که جایگزین مارکو جامپائولو خواهد شد با بی مهری هواداران میلان مواجه شده است که نشان می‌دهد آنها از این انتخاب راضی نیستند.

به گزارش سلام نو، مدیران میلان در تصمیمی عجیب قصد دارند تنها 111 روز بعد از انتصاب مارکو جامپائولو به عنوان سرمربی جدید این تیم، او را برکنار کرده و استفانو پیولی را به جای وی انتخاب کنند.

اما جالب اینجاست این انتخاب احتمالی مورد انتقاد هواداران میلان قرار گرفته و امروز هشتگ "پیولی اوت" در ایتالیا تبدیل به ترند شده است. به عبارت دیگر هواداران روسونری به وضوح از تصمیم این باشگاه مبنی بر جایگزینی مارکو جیامپائولو با سرمربی سابق فیورنتینا و اینتر که سابقه چندان خوبی در سالهای اخیر در سری آ نداشته خوشحال نیستند.

استفانو پیولی که دو سال قبل هدایت اینتر را بر عهده داشت، شروعی فوق العاده را در این تیم تجربه کرد و پیروزی های متوالی، آغاز فعالیت او روی نیمکت نراتزوری بود. اما به یکباره اینتر تحت هدایت استفانو پیولی دچار افت شدیدی شد و در نهایت آنها فصل را در رتبه ضعیف نهم به پایان رساندند. هواداران میلان که سالهاست امیدوار به بازگشت تیم خود به لیگ قهرمانان هستند، امید چندانی به انتصاب استفانو پیولی نداشته و در توئیتر نارضایتی خود را از این انتخاب نشان داده اند.

/ورزش3

کد خبر: 30941028

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها