محمدجواد جهرمی، وزیرارتباطات اعلام کرد: گفته‌اند من ایده‌پرداز خدمات ارزش افزوده هستم که این یک حرف کاملا بی پایه و اساسی است.

به گزارش سلام نو، محمدجواد جهرمی وزیر ارتباطات که بابت تصمیمش برای تعطیل کردن سیستم خدمات ارزش افزوده تلفن های همراه از سوی صاحبان این تجارت زیر فشار است، دیروز در بازدید از یک پروژه در جمع خبرنگاران گفت: برخی از افراد می‌گویند که من خودم ایده «وس» را راه‌اندازی کردم. در حالی که چنین چیزی هیچ سند و مدرکی ندارد. اگر سندی در این باره وجود دارد که نشان می‌دهد من ایده‌پرداز خدمات ارزش افزوده هستم باید ارائه شود اما این سخن درست نیست؛ حتی اگر فردا بگویند جهرمی شاخ دارد یا آدم می‌خورد باز هم به «وس» پایان می‌دهم؛ این حق الناسی است که بر گردن من قرار گرفته است.

او ادامه داد: فعالان بخش ارزش افزوده از لحاظ‌های مختلف مجوز قانونی دریافت کرده‌اند و این فعالان راه درآمد زایی‌شان غیرقانونی است و نه فعالیتی که انجام می‌دهند لذا درباره این موضوع اولین چیزی که از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌خواستم این بود که برای پایان دادن به ارزش افزوده شفاف سازی لازم را انجام دهند و لیست شرکت‌ها و بخش‌هایی که از راه نادرست درآمد کسب کردند را منتشر کنم. این مسائل باید شفاف سازی شود چرا که ما در فضای غبارآلود تصمیم‌گیری نمی‌کنیم. همچنین برای تعطیل کردن این نوع از درآمدزایی باید مراحل قانونی طی شود و ما در حال حاضر در مرحله ارزیابی قرار داریم. اما هر چقدر که موضوع ارزیابی جلو می‌رود بیشتر مصمم می‌شویم تا به خدمات ارزش افزوده پایان دهیم.

جهرمی سپس در ادامه حرفهایش به موضوع جالبی اشاره کرد. این که هنوز بابت قرارداد قبلی اسپانسرینگ استقلال و پرسپولیس هنوز ازحساب برخی از آنهایی که در سامانه قبلی (نه سامانه ایرانسل) ثبت نام کرده بودند به حساب اپراتور پول واریز می شود درحالیکه آن قرارداد تمام شده است! او گفت: به‌عنوان مثال اپراتور اول کشور ۳ سال قبل حامی مالی تیم‌های فوتبال پایتخت بود، اما هنوز به طور تقریبی ماهی ۲ میلیارد تومان از حساب مردم کسر و به حساب اپراتورها و تیم‌های فوتبال واریز می‌شود؛ این در حالی است که ستاره سی نود تمام شده است. من نمی‌توانم فردای قیامت در یک وجب گوری بخوابم که حقوق مردم گردنم باشد. حالا هر روز شروع کنند به فحش دادن به من که شاخ دارد، گاز می‌گیرد، با هواپیما رفته است یا جهرمی می‌خواهد رئیس جمهور شود. ما جلوی این را می‌گیریم./ورزش سه

کد خبر: 30809127

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها