کمیته ملی پارالمپیک با معرفی برترین ورزشکاران جهان، نام ساره جوانمردی را نیز در این لیست آورده است.

به گزارش سلام نو، وب سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک در فاصله چند روز تا آغاز رقابتهای قهرمانی جهان پاراتیراندازی در استرالیا به معرفی برترین ورزشکاران جهان این رشته پرداخته که نام ساره جوانمردی در بین ۱۰ تیرانداز برتر جهان معرفی شده است.

در فاصله کمتر از چند روز تا آغاز رقابت های قهرمانی جهان پاراتیراندازی ۲۰۱۹ استرالیا، وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک به معرفی برترین ورزشکاران این رشته پرداخت.

در این وب سایت عنوان شده است که چهره های جدید و قهرمانان جهان در این رویداد حضور دارند که باید عملکرد آنها را دنبال کنیم. کمیته جهانی تیراندازی پیش از آغاز پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، نام ۱۰ ورزشکار برتر حاضر در این رویداد را از کشورهای امارات، استرالیا، اوکراین، کره جنوبی، هندوستان، اسلواکی، چین، نیوزلند و ایران معرفی کرده است.

کمیته بین المللی پارالمپیک در این مقاله از ساره جوانمردی ملی پوش کشورمان با لقب ملکه تپانچه یاد کرد و نوشت: « این ورزشکار ۳ بار قهرمانی در جهان و ۲ بار قهرمانی در پارالمپیک را در کارنامه خود دارد و کسب ۲ مدال طلا در رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در ماده های تپانچه خفیف ۵۰ متر بادی و تپانچه ۱۰ متر بادی بانوان، آخرین دستاورد او است.»/ایسنا

کد خبر: 30737772

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها