تولد 45سالگی عادل فردوسی پور در شرایطی برگزار شد که او دیگر برنامه 90 را اجرا نمی کند اما محبوبیتی بیشتر در میان مردم پیدا کرده است. چندین جشن به مناسبت تولدش برگزار شده و اینبار بچه های تیم رسانه برایش جشن گرفته اند. 

به گزارش سلام نو، مجری و تهیه کننده محبوب مخاطبان تلویزیونی که با وجود غیبت همچنان خبرساز است در شرایطی تولد خود را با اصرار رفقا جشن گرفته که برای اولین بار در 20 سال گذشته در این روزها برنامه نود را روی آنتن ندارد. با این حال در حد فاصل روزهایی که زمان به دنیا آمدنش تنها برای نزدیکانش اهمیت داشت تا امروزی که صدها مطلب به افتخار تولدش نوشته شده دنیا بسیار تغییر کرده.

تغییری در حد سیر صعودی یک مجری محبوب تا یک ابرستاره صنعت سرگرمی؛ کسی که مردم دوستش دارند و با دیدن تصاویر جشن های مختلف تولدش لبخند می‌زنند. این تصاویر مربوط به یکی از جشن های پرتعداد او در 45 سالگی است؛ جایی که بچه های تیم رسانه ورزش برای کاپیتان خود تدارک ویژه ای دیده اند. خبرنگاران و روزنامه نگاران پراسم و رسمی مثل هیوا یوسفی، علیرضا خلیفه، رضا خسروی، مصطفی لشگری، مهدی توتونچی، حمید عباسی و ... سعی دارند صورت او را با خامه کیک سفید کنند.

/ورزش3

کد خبر: 30609886

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها