مس کرمان و بادران تهران درچهارچوب رقابت های جام حذفی به مصاف هم رفتند تا مسی‌ها در نهایت در ضربات پنالتی حریلف خود را از میدان خارج کنند. فرهاد کاظمی پس از یپروزی مقابل بادران از شاگردانش و البته سطح داوری بازی تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال بادران ضمن تمجید از داروی اعلام داشت آنها مستحق برد بودند.

به گزارش سلام نو، دیدار دو تیم مس کرمان و بادران تهران درچهارچوب رقابت های جام حذفی با برتری تیم مس در ضربات پنالتی به پایان به پایان رسید تا کرمانی ها در ورزشگاه خانگی به پیروی با ارزش دست یابند .

فرهاد کاظمی پس از پایان بازی مقابل بادران تهران در جام حذفی کشور در جمع خبرنگاران اظهار حاضر شد و درخصوص این شکست اظهار داشت : «من این برد را به تیم مس کرمان و تماشاگرانشان تبریک می‌گویم  و در مراحل بعدی امیدوارم موفق باشند.»

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران در ادامه  بیان کرد: «پنج تا شش موقعیت گل صد در صد داشتیم و در واقع مستحق این برد بودیم اما این پیروزی حاصل نشد  ولی با درخشش دروازه بان  و خط دفاع، مس کرمان موفق شد برنده از این دیدار بیرون بیاید. به هرحال زیبایی فوتبال هم درهمین است.»

وی عنوان کرد: «به جامعه داوری و خصوصا آقای ممبینی تبریک ویژه می‌گویم. من امروز یک تیم داوری  بسیار خوب وشجاع و با شهامت را دیدم و امیدواریم  ایشان را در سالهای آینده در عرصه‌های بین‌المللی ببینم.»

کاظمی همچنین افزود:« اینکه تیم ما 10 نفره شد اما باز هم  اعتقاد دارم کلاس داوری بالا بود و همانطورکه گفتم زیبایی فوتبال جام حذفی در این است .من معتقدم ضربات  پنالتی همیشه شانسی است و مستحق برد بودیم اما نوش جانشان انشاءالله موفق باشند.»

کد خبر: 30586411

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها