نماینده مردم خمینی شهر به وزارت خارجه هشدار داد که هرچه زودتر تخت روانچی را بازگردانید زیرا ممکن است آمریکا او را ترور بیولوژیک بکند

به گزارش سلام نو، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر امور خارجه گفت: هر چه سریعتر آقای تخت روانچی را به ایران بازگردانید و در اینجا درمان کنید چرا که نگران بازی آمریکا هستیم و از ترور بیولوژیک می‌ترسیم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به روحانی تأکید کرد: در مورد کشتار کشمیری‌ها سکوت نکنید که اخبار در این حوزه نگران کننده است و از دولت هند که مردم کشمیر را قتل عام می‌کند، حمایت نکنید.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد خواستار جلوگیری از خسارات چند میلیاردی به سهامداران بازار پایه فرابورس شد و خطاب به وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: از توسعه خرید خدمات جلوگیری کنید که ما نیز پیش از این در قانون این مدل را حذف کرده‌ایم و در حال حاضر هنوز نیروهای آموزش و پرورش تکمیل نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزرای نفت و راه خاطر نشان کرد: فصل سرما نزدیک شده و شما برای قیر کاری نکرده‌اید./ ایلنا

کد خبر: 30153480

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها