پاسی ها آن قدر بازی خوبی از خود ارائه دادند که دنیزلی را به تعریف از این تیم وا داشتند. مصطفی دنیزلی درباره عملکرد بازیکنان تیم پاس اظهار کرده  اگر این تیم همیشه اینگونه باشد لیگ برتری می‌شود.

به گزارش سلام نو،  مصطفی دنیزلی سرمربی تراکتور پس از برد این تیم مقابل پاس در اولین بازی جام حذفی گفت: بازی‌های جام حذفی همیشه سخت است و مهم نیست رقیب کیست. بازی امروز کاملا رقابتی بود اما ما به هدفی که داشتیم رسیدیم.

وی در ادامه گفت: تیم رقیب خیلی جنگجو بود و خوب بازی کردند. اگر به همین شکل در بقیه بازی‌ها به میدان بروند خیلی زود به لیگ برتر می‌رسند. امروز بازیکنانی را به زمین فرستادم که شانس زیادی برای بازی در لیگ برتر نداشتند.

سرمربی تیم تراکتور در مورد اینکه بعد از اینکه تیمش گل خورد عقب‌نشینی کرد گفت: این مسائل به موارد روانی بستگی دارد و تیم‌ها در این شرایط کمی عقب می‌کشند. بالاخره موقعیت پنالتی که برای حریف به وجود آمد جو حساسی را در ورزشگاه به وجود آورد.

دنیزلی در مورد تماشاگران و جو استادیوم نیز گفت: به هر حال هواداران دو تیم از تیم‌های خود استقبال کردند. تماشاگران همدانی خوب هستند اما در نیمه اول و دوم سنگ هایی به داخل زمین انداختند./ورزش سه

کد خبر: 30152205

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها