ریکاردو کوارشما وینگر تیم ملی پرتغال و بازیکن تیم فوتبال قاسم پاشای ترکیه امروز 36 ساله شد تا فیفا تولد این بازیکن خوب پرتغال را تبریک بگوید، بازیکنی که البته دل خوشی از کی‌روش ندارد و دشمن درجه یک این مربی برجسته پرتغال حساب می‌شود

به گزارش سلام نو، امروز تولد 36 سالگی ریکاردو کوارشما وینگر تیم ملی پرتغال و بازیکن تیم فوتبال قاسم پاشای ترکیه است. او دوست صمیمی کریستیانو رونالدو است و در دوران فوتبالش در تیم های مهمی چون بارسلونا، پورتو، اینتر، چلسی و بشیکتاش بازی کرده است.

اما در روز تولد این بازیکن صفحه جام جهانی فیفا در اینستاگرام گل این بازیکن در بازی آخر مرحله گروهی رقابت های جام جهانی را باردیگر منتشر کرد. گلی که یکی از زیباترین گل های جام جهانی 2018 روسیه بود و در نهایت منجر به صعود پرتغال و حذف ایران شد.

تیم ملی ایران در این بازی توسط کریم انصاری فرد به گل رسید و در دقایق پایانی نیز مهدی طارمی می توانست دروازه پرتغال را باز کند اما این اتفاق نیفتاد تا کریس رونالدو و یارانش بتوانند به مرحله بعدی بروند.

نکته مهم درباره گل زیبای کوارشما به ایران این است که این گل تحت تاثیر کار شگفت انگیز بیرانوند مقابل رونالدو مهار و پنالتی او و همچنین فرصتی که مهدی طارمی از دست داد به آن اندازه که باید دیده نشد. اما کوارشما نه تنها یک گل فوق العاده به ثمر رساند بلکه توانست تیمش را به مرحله بعدی بازی ها ببرد.

کد خبر: 29929122

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها