سولسشر، سرمربی یونایتد از بازیکنانش خواست نسبت به حریفان خود بی‌رحم‌تر باشند و نگذارند تا کار به ضربات پنالتی بکشد. سولسشر همچنین گفت تیمش در ضربات پنالتی بهتر از جریان عادی بازی کار می‌کند. منچستر این روزها حال و روز خوشی ندارد.

به گزارش سلام نو،، بعد از آنکه منچستریونایتد دیروز در جام اتحادیه انگلیس در مصاف با روچدیل در وقتهای قانونی به تساوی 1-1 رسید ولی در ضربات پنالتی موفق شد با نتیجه 5-3 به پیروزی رسیده و به مرحله بعدی صعود کند، اوله گنار سولسشر، سرمربی شیاطین سرخ از بازیکنانش خواست نسبت به حریفان خود بی‌رحم‌تر باشند. سولسشر همچنین گفت تیمش در ضربات پنالتی بهتر از جریان عادی بازی کار می‌کند.

سولسشر با اشاره به پیروزی دیگر یونایتد در ضربات پنالتی در دوران پیش‌فصل، در بازی با آث میلان در اینترنشنال چمپیونزکاپ، خطاب به بازیکنانش گفت که وقتی در جریان بازی از حریف جلو می‌افتند باید تهاجمی‌تر عمل کرده و از عقب کشیدن زودهنگام خودداری کنند.

سرمربی یونایتد در پایان بازی دیروز گفت:" ما در خیلی از بازی‌ها 1-0 از حریف جلو می‌افتیم و در این بازی همین اتفاق افتاد. وقتی این اتفاق می‌افتد تیم باید همچنان رو به جلو حرکت کند. این کلید مهمی است و بازیکنان ما در حال حاضر در حال پشت سر گذاشتن روند یادگیری هستند. ما باید بعد از 1-0 جلو افتادن به دنبال زدن گل دوم برویم".

سولسشر در ادامه گفت:" در این باشگاه نمی‌شود بعد از زدن یک گل عقب نشست و امیدوار بود و گفت همین یک گل برای پیروزی کافی است. ما تیمی نیستیم که بگوییم همین یک گل برای پیروزی ما کافی است".

سرمربی شیاطین سرخ در ادامه از بازی گرین‌وود پدیده 17ساله تیمش تمجید کرد و گفت:" گرین‌وود با هر دو پا عالی کار می‌کند. مقابله تک به تک با او در محوطه جریمه برای مدافعین حریف باید کابوس باشد. او می‌تواند از هر دو پایش استفاده کند و این به نظر من عالی است. به وضوح می‌توان دید که گرین‌وود بازیکن باکیفیتی است و او در ادامه هم برای ما بازی خواهد کرد. او بازیکن جوانی است که باید برای رشد و پیشرفت به او اجازه بدهیم".

کد خبر: 29921560

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها