مسی در دیدار بارسا مقابل ویارئال از ابتدا در ترکیب تیم حضور داشت ولی ارنستو والورده، سرمربی بارسا از نیمه دوم عثمان دمبله را به جای او به زمین فرستاد.

به گزارش سلام نو، لیونل مسی پیش از آغاز رقابت های فصل جدید لالیگا مصدوم شد و در چند دیدار ابتدایی بارسا غایب بود. او پیش از دیدار تیمش مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان شرایط بازی را پیدا کرد و در آن دیدار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت.

او در دیدار ابتدای هفته برابر گرانادا هم 30 دقیقه بازی کرد؛ هرچند نتوانست مانع از شکست 2-0 تیمش شود.

مسی دیشب در دیدار بارسا مقابل ویارئال سرانجام از ابتدا به میدان رفت اما این بار هم حضورش در زمین بیش از یک نیمه طول نکشید. او که اواسط نیمه اول برای لحظاتی در کنار زمین مورد مداوا قرار گرفت، تا پایان این نیمه در زمین ماند اما بین دو نیمه جای خود را به عثمان دمبله داد تا نگرانی هواداران بارسا برای ادامه فصلی این تیم چندان خوب شروع نکرد، دو چندان شود.

هنوز میزان آسیب دیدگی او مشخص نیست و باید منتظر اظهارنظر کادر پزشکی بارسا ماند. ارنستو والورده، سرمربی بارسا، پیش از بازگشت مسی گفته بود که در مورد استفاده از او ریسک نمی کند و تا بهبودی کامل او صبر خواهد کرد. شاید تصمیم او برای تعویض ستاره آرژانتینی هم تنها جنبه احتیاطی داشته و مشکل او، چندان جدی نباشد./ورزش سه

کد خبر: 29846949

برچسب‌ها

پربازدید

آخرین خبرها