ستاره آرژانتنی تیم بارسلونا در مصاحبه ای در مورد رقابت با ستاره پرتغالی یونتوس گفت: رقابت ما فقط در زمین است

به گزارش سلام نو، لیونل مسی که دیشب عنوان بهترین بازیکن جهان از سوی فیفا را دریافت کرد، با یوفا مصاحبه ای انجام داده و از وی در مورد اینکه مردم از رابطه خوب او رونالدو متعجب می شوند سوال شده است. ستاره آرژانتینی بارسا دلایل این تفکر را برشمرده و البته مدعی شد این رقابت تنها معطوف به مستطیل سبز است.

لیونل مسی گفت: "این تفکر دلایل زیادی دارد، اول اینکه رقابت بزرگی در طول چند سال گذشته بین ما ایجاد شده است، زیرا یکی از ما برای بارسلونا و دیگری برای رئال مادرید بازی می کرد و همچنین به دلیل اینکه جوایز انفرادی زیادی کسب کردیم این ذهنیت وجود دارد. مردم شاید فکر کنند که رقابت از فوتبال برای ما فراتر بود، اما اینگونه نیست.

ما هردو می خواهیم بهترین عملکرد را برای تیم های خود ارائه داده و هیچکدام دوست نداریم مغلوب شویم و این چیزی است که ما نمی پذیریم. به همین دلیل است که این رقابت بین ما وجود دارد. نکته مهم این است که همه چیز در زمین باقی می ماند."

لیونل مسی همچنین در مورد اهداف آینده دوران ورزشی خود گفت: "چهار سال از زمان آخرین قهرمانی ما در لیگ قهرمانان گذشته و من واقعا می خواهم دوباره امسال در این رقابت ها قهرمان شوم.

همچنین من مشتاقانه منتظر رقابت های آمریکا هستم تا فرصتی دوباره برای قهرمانی در این جام پیدا کنم. من واقعا در رقابت های کوپا آمریکای امسال هیجان زده بودم."

کد خبر: 29801922

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها