محسن خلیلی با پرسپولیس دربی کم نبرده و جلوی استقلال هم خوش درخشیده است ولی است ولی این سه امتیاز برای او طعم ویژه تری داشت، به خصوص پس از فشار هوداران روی او که پس از رفتن برانکو اتفاق افتاد و حالا اندکی کم شده.

محسن خلیلی اگرچه پیروزی روی نیمکت پرسپولیس را تجربه کرده است ولی این سه امتیاز برای او طعم ویژه تری داشت.

به گزارش سلام نو، محسن خلیلی در اسفندماه سال گذشته بود که در دوران مدیریت ایرج عرب به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شد و جایگزین مصطفی عرب شد.

خلیلی در ادامه موفق شد همراه با تیم محبوبش قهرمانی در لیگ را جشن بگیرد و در این مسیر  موفق شد در دوران پس از بازنشستگی، شکست استقلال را از روی نیمکت تجربه کند.

با این حال شرایط برای محسن خلیلی خوب پیش نرفت و پس از اینکه برانکو ایران را ترک کرد، او یکی از چهره هایی بود که به شدت توسط هواداران مورد عتاب قرار گرفت.

پس از انتخاب کالدرون تا حدودی خلیلی از اتهاماتی که به او برای آوردن افشین قطبی به پرسپولیس زده می شد، مبرا شد و به کارش به عنوان سرپرست ادامه داد.

پرسپولیس پس از برانکو به یک برد ویژه نیاز داشت؛ بردی که امروز اگرچه با نمایشی خوب و چشم گیر به دست نیامد ولی همانطور که در تصاویر می بینید، هیجان و شادی ویژه ای به نیمکت پرسپولیس و به خصوص محسن خلیلی داده، که روزهای سختی را پشت سر گذاشته است.

عکس ها از امیرحسین خیرخواه

کد خبر: 29654425

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

آخرین خبرها